Będzie bardziej romantycznie? Showrunner "Lucyfera" obiecuje więcej romansu głównych bohaterów

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Relacja Lucyfera i Chloe Decker to jeden z głównych wątków serialu. Fani spekulują, co czeka tę dwójkę w nadchodzących sezonach, a Joe Henderson zdaje się uchylać rąbka tajemnicy.

Według doniesień Netfliksa, sezon 5B "Lucyfera" zobaczymy już 28 maja, a zdjęcia do finałowej serii zostały zakończone. W wywiadzie dla Word Balloon showrunner serialu Joe Henderson odpowiadał na pytania dotyczące dalszego rozwoju historii.

Relacja diabła i inspektor policji od początku budziła emocje u fanów serialu. Choć ta dwójka zdawała się mieć ku sobie od początku historii, dopiero w pierwszej połowie 5. sezonu Lucyfer (Tom Ellis) i Chloe (Lauren German) zostali oficjalnie parą.

Lucyfer: Jak rozwinie się relacja Chloe i Lucyfera?

Czekanie na nowe odcinki podsyca teorie fanów, z których duża część krąży wokół relacji diabła i pani detektyw. Czy Chloe i Lucyfer przedyskutują kwestię jego nieśmiertelności? Czy dwójka pójdzie na prawdziwą randkę? Showrunner unikał jasnych odpowiedzi dotyczących szczegółów relacji, zdradził jednak, że fani Deckerstar, jak ochrzczono związek Lucyfera i Chloe, mają na co czekać.

– Będziecie bardzo zadowoleni z pewnych rzeczy, które nadchodzą – powiedział Henderson.

Lucyfer chloe sezon 6 sezon 5b

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Henderson dodał również, że on i pozostali twórcy także są wielkimi fanami wątku zakochanych:

– Jesteśmy fanami Deckerstar, kochamy Deckerstar tak samo jak wy – zapewnił.

Czy Chloe i Lucyfer doczekają się szczęśliwego zakończenia? Czy jest to możliwe w przypadku diabła? Na odpowiedzi na te pytania będziemy musieli poczekać. Data premiery finałowego, 6. sezonu serialu ma razie nie została podana.

Lucyfer sezon 5B – premiera 28 maja na Netfliksie

REKLAMA