Co jeszcze kryje w sobie apartament z "Lucyfera"? Twórca serialu zapewnia, że byśmy się tam nie nudzili

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Zastanawialiście się kiedyś, co kryją pozostałe piętra w apartamencie "Lucyfera" nad klubem Lux? Na pytanie odpowiada Joe Henderson, a jego odpowiedź nie pozostawia złudzeń.

Apartament Lux, w którym mieszka główny bohater "Lucyfera", zajmuje kilka pięter, co jedynie rozpala wyobraźnię widzów, bowiem akcja zwykle rozgrywa się w klubie Lux i raz na jakiś czas w sypialni. A co z resztą?

Lucyfer: Co kryje w sobie klub i apartament Lux?

Z ciekawością fanów serialu w końcu skonfrontował się Joe Henderson, który uchylił rąbka tajemnicy w wywiadzie dla Word Baloon (via CBR). Co kryją pozostałe piętra apartamentu Lucka?

– Co się znajduje na pozostałych piętrach Lux? Oto jest pytanie. Tak. To jest coś, o czym wspominaliśmy w wielu odcinkach, ale nigdy tam nie dotarliśmy, a więc: jaskinie seksu. Wszystko to jaskinie seksu – zażartował.

Lucyfer apartament co na pozostałych piętrach

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

I jest też coś na deser.

– I kuchnia Lucyfera – dorzucił na koniec.

Kuchnia? Wyobrażacie sobie Lucka przygotowującego jajecznicę na śniadanie? Niestety nie wiadomo, czy zajrzymy w te rejony w kolejnych odcinkach serialu, za to już nastawiamy was na wypatrywanie pewnego rekwizytu, który zostawił w mieszkaniu swojego bohatera Tom Ellis.

Lucyfer sezon 5B – premiera 28 maja na Netfliksie

REKLAMA