Koniec "Stranger Things" po 5. serii? Gaten Matarazzo komentuje spekulacje i zdradza pomysł na spin-off

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Wiele wskazuje na to, że "Stranger Things" będzie mieć pięć sezonów, ale nigdy tego oficjalnie nie potwierdzono. Co na to Gaten Matarazzo, serialowy Dustin?

Wkrótce miną dwa lata, odkąd oglądaliśmy nowe odcinki "Stranger Things". 4. sezon powstaje w czasie pandemii i jak przyznał ostatnio Gaten Matarazzo, wciąż jest daleki od ukończenia. Wszystko jednak wskazuje, że to nie będzie jeszcze sezon finałowy.

Czy 5. sezon Stranger Things będzie ostatni?

O 5. sezonie "Stranger Things" jak o czymś pewnym wypowiadał się latem zeszłego David Harbour. Z drugiej strony, nie brakowało też w ostatnich miesiącach spekulacji, że na tym już koniec. Bracia Dufferowie nigdy nie chcieli tworzyć serialu w nieskończoność. Pięć sezonów prawdopodobnie będzie nam musiało wystarczyć.

Gaten Matarazzo komentuje te plotki w rozmowie z ET, gdzie został zapytany wprost o 5. sezon "Stranger Things". Czy rzeczywiście jest on w planach?

– Nie znam się na liczbach. To wszystko strona biznesowa. To wszystko rzeczy, o które nie lubię się za bardzo martwić. Jeśli zechcą 5. sezonu, ja na pewno zrobię 5. sezon. Kocham ten serial, kocham tych ludzi. Nie wiem nawet, czy oni wiedzą dokładnie, kiedy chcą kończyć. Myślę, że wiedzą, jak chcą to zakończyć. Myślę, że wiedzą, gdzie chcą, żeby znalazły się postacie – powiedział aktor.

Stranger Things sezon 5

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Na sugestię, że to brzmi jakby chciał grać Dustina w nieskończoność, Matarazzo zaśmiał się i rzucił pomysłem na spin-off.

– O, kurczę. Nie wiem. Może uda nam się zrobić spin-off, w którym będą tylko nasze dzieci – zażartował.

Kto wie, może kiedyś żart przerodzi się w prawdziwy serial. A na razie przed nami kolejne miesiące oczekiwania na 4. sezon "Stranger Things". Data premiery w tym momencie jest jeszcze większą zagadką niż fabuła, ale w najlepszym razie zobaczymy nowe odcinki pod koniec 2021 bądź na początku 2022 roku.

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA