Odcinek specjalny "Przyjaciół" wreszcie nakręcony. Zobaczcie zdjęcie zza kulis długo oczekiwanej produkcji

"Przyjaciele" (Fot. NBC/Warner Bros.)

Spotkanie ekipy "Przyjaciół" obiecywano nam od ponad roku i w końcu doszło do skutku. Jaką formę będzie miał program specjalny z szóstką aktorów z kultowego sitcomu?

Nie ma bardziej kultowego sitcomu niż "Przyjaciele". Program specjalny z ekipą serialu miał być główną atrakcją zeszłorocznego startu platformy HBO Max. Plany pokrzyżowała pandemia COVID-19, która spowodowała kolejne przesunięcia.

Przyjaciele: Odcinek specjalny serialu już nakręcony

O ile HBO Max od początku trzymało szczegóły w tajemnicy, chętnie wypowiadali się aktorzy, informując media o coraz to nowych opóźnieniach. Ale tym razem niczego już nie przełożono. David Schwimmer zdradził na początku kwietnia, że program będzie kręcony w tygodniu po świętach. Zaś w piątek na Instagramie Matthew Perry'ego pojawiło się zdjęcie zza kulis produkcji. Pojawiło się i szybko znikło – prawdopodobnie dlatego, że HBO Max poleciło aktorowi, żeby je zdjął.

Na szczęście to już koniec tajemnic, bo w weekend potwierdzono na Instagramie "Przyjaciół", że program został nakręcony. Pozostaje tylko czekać na premierę.

W spotkaniu, które miało miejsce w studiu Warner Bros. w Burbank, gdzie kręcono oryginalny serial, wzięła udział cała szóstka "Przyjaciół": Matthew Perry, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer i Matt LeBlanc, a także twórcy serialu. Program, który w mediach określa się odcinkiem specjalnym "Przyjaciół", tak naprawdę nie będzie nowym odcinkiem sitcomu ani jego "drugim finałem", tylko pełnym wspominek i anegdot z planu wywiadem z całą ekipą.

Nie wiadomo, czy w Polsce obejrzymy program równo z amerykańską premierą, czy będziemy musieli czekać na start HBO Max w naszym kraju. Na pewno wiemy, że od 15 kwietnia "Przyjaciele" będą dostępni na HBO GO.

REKLAMA