4. sezon "Szkoły dla elity" pojawi się na początku lata. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z nowych odcinków

"Szkoła dla elity" (Fot. Netflix)

Jak prezentuje się nowa ekipa "Szkoły dla elity"? Netflix podał datę premiery 4. sezonu hiszpańskiego serialu, a do tego dorzucił paczkę zdjęć z nowymi postaciami.

"Szkoła dla elity" wróci 18 czerwca z nowymi odcinkami – ogłosił Netflix, jednocześnie prezentując odświeżoną ekipę serialu na zdjęciach z nowych odcinków.

Szkoła dla elity sezon 4 – nowa ekipa na zdjęciach

Jak już pewnie dobrze wiecie, po 3. sezonie ze "Szkołą dla ekipy" rozstali się Ester Expósito (Carla), Danna Paola (Lucrecia), Jorge López (Valerio), Álvaro Rico (Polo) i Mina El Hammani (Nadia).

Na ich miejsce wchodzą Andrés Velencoso, Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi, Pol Granch i Diego Martín. Grani przez nich bohaterowie mają stać się częścią świata Las Encinas w ten czy inny sposób. Ich postacie spotkają się z Guzmánem, Samuelem, Anderem, Omarem, Rebecą i Cayetaną. Zobaczcie nowe zdjęcia:

Oprócz serii fotek wypuszczono także teaser z zapowiedzią premiery. Na wypadek gdybyście mieli wątpliwości: nowe postacie są po to, żeby namieszać w Las Encinas.

W lutym ogłoszono, że powstanie 5. sezon "Szkoły dla elity". Pojawią się w nim kolejni nowi bohaterowie, których zagrają argentyńska aktorka Valentina Zenere ("Soy Luna") i brazylijski aktor André Lamoglia ("Juacas"). Na razie nie podano żadnych szczegółów związanych z tymi postaciami.

Szkoła dla elity sezon 4 – premiera 18 czerwca na Netfliksie

REKLAMA