Nowe Atomówki na oficjalnym zdjęciu. To w niczym nie przypomina wycieku z planu, który wkurzył widzów

"Atomówki" (Fot. Cartoon Network)

Kilka dni temu z planu nowych "Atomówek" wyciekły zdjęcia bohaterek w dziecięcych kostiumach. Teraz stacja CW wypuściła oficjalne foto, sugerując, że tamte były wyrwane z kontekstu.

Nowe "Atomówki" budzą kontrowersje, choć nikt nie wiedział jeszcze fragmentów serialu. Wszystko przez zdjęcia, które wyciekły z planu, z głównymi bohaterkami wyglądającymi jak małe dziewczynki. Zanim widzowie zdążyli się zastanowić, o co w tej konkretnej scenie, którą akurat kręcono, może chodzić (może to być na przykład żart albo sen którejś z bohaterek), na nowy serial wylała się fala krytyki.

Atomówki – oficjalne zdjęcie z serialu Powerpuff

Telewizja CW, która tworzy pilot nowych "Atomówek", odpowiedziała oficjalnym zdjęciem. Oto nowe Bójka (Chloe Bennet, "Agenci T.A.R.C.Z.Y."), Bajka (Dove Cameron, "Descendants") i Brawurka (broadwayowska aktorka Yana Perrault) – dorosłe już superbohaterki, których życie jest bardzo dalekie od ideału. Wszystkie zmagają się z licznymi traumami i żałują, że zmarnowały dzieciństwo, walcząc z przestępcami. Czy uratują świat raz jeszcze, kiedy ten będzie w potrzebie?

Powerpuff nowe atomówki

"Powerpuff" (Fot. CW)

Bójka z kreskówki była chodzącym ideałem – odważną, sumienną dziewczynką z zadatkami na prawdziwą liderkę. W dorosłym życiu wychodzą na wierzch tłumione przez lata traumy, które sprawiają, że bohaterka odczuwa lęk i jest bardzo samotna. Mimo to ponownie chce zostać liderką – tym razem na własnych warunkach.

Bajka była słodkim dzieckiem, które kiedyś podbiło serca Amerykanów. I choć jako dorosła kobieta wciąż potrafi błyszczeć, za uroczą fasadą skrywa twarde usposobienie i ostry dowcip. Obecnie jest bardziej zainteresowana odzyskaniem sławy niż ratowaniem świata, ale może jeszcze zaskoczyć i nas, i samą siebie.

Brawurka uchodziła kiedyś za "zbuntowaną twardzielkę", choć w rzeczywistości jest znacznie bardziej wrażliwa, niż sugeruje jej wygląd. Bohaterka spędziła dorosłość, starając się pozbyć swojej tożsamości z czasów Atomówek i żyć anonimowo.

"Powerpuff" tworzą Diablo Cody ("Juno") i Heather Regnier ("Veronica Mars"). Nowe "Atomówki" na razie mają zamówienie na odcinek pilotowy. Jeśli ten okaże się udany, zostanie zamówiony cały sezon i od jesieni będziemy oglądać gotowy serial.

REKLAMA