3. sezon serialu "Ty" bliski ukończenia. Showrunnerka wrzuciła wymowne zdjęcie zza kulis

"Ty" (Fot. Netflix)

Podobnie jak akcja serialu, twórcy "Ty" również trzymają widzów w napięciu. W oczekiwaniu na 3. sezon produkcji, showrunnerka wrzuciła nowe zdjęcie. Zdjęcia zmierzają już ku końcowi!

Prace na planie 3. sezonu serialu "Ty" trwają od listopada i wszystko wskazuje na to, że dobiegają końca.

Ty sezon 3: Zdjęcia zmierzają ku końcowi

Showrunnerka serialu, Sera Gamble, pokazała na Instagramie tytułową stronę scenariusza. Jest tam informacja, ile razy był on zmieniany i jak widać, prace nad nim trwały już od stycznia. Tytuł odcinka został zasłonięty, jednak dobrze widoczny jest jego numer – 10, czyli finał. To oznacza, że wszystko odbywa się zgodnie z planem, który zakładał koniec prac nad tym sezonem w kwietniu.

Pod koniec 2. sezonu "Ty" Joe (Penn Badgley) i Love (Victoria Pedretti) przeprowadzili się do nowego domu i spodziewają się także dziecka, jednak sytuacja zdecydowanie nie zwiastuje szczęśliwego zakończenia. Mężczyzna nie chce być już z Love, dodatkowo zostało zasugerowane, że tajemnicza sąsiadka pary stanie się nowym obiektem obsesji Joego. Penn Badgley również poruszył tę kwestię, opowiadając, co czeka Joego w 3. sezonie produkcji.

– To zdecydowanie niebezpieczny cykl. To trochę jak stare wzorce i nawyki. Rozpoznajemy je bardziej, w miarę jak się starzejemy, i często okazuje się, że niezwykle trudno je zmienić. Może to właśnie widzimy w jego przypadku? Jego cykl jest okropny. Teoretycznie poprawił się. Tak, zamierzał zabić Love, ale zmienił zdanie, kiedy powiedziała mu, że jest w ciąży. Naprawdę nie wiem, co jest w planie – mówił aktor przed wejściem na plan.

Do obsady dołączą Scott Speedman ("Animal Kingdom") w roli milionera i CEO dużej firmy, Shalita Grant ("Santa Clarita Diet") jako wredna mamuśka z przedmieścia, Travis Van Winkle ("The Last Ship") jako młody bogacz i nowy znajomy Joego, Scott Michael Foster ("Crazy Ex-Girlfriend") jako samotny tata ze skłonnościami do kontroli i kalkulowania oraz jeszcze 11 nowych osób.

Na razie nie znamy daty premiery 3. sezonu serialu "Ty", ale prawdopodobnie nowe odcinki będziemy oglądać w drugiej połowie roku.

Serial Ty jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA