Adjoa Andoh tłumaczy odejście Regé-Jean Page'a z "Bridgertonów". Co mówi serialowa Lady Danbury?

"Bridgertonowie" (Fot.Netflix)

W sieci wrze, odkąd ujawniono, że Regé-Jean Page nie powróci w 2. sezonie "Bridgertonów". Do dyskusji włączyła się Adjoa Andoh, czyli serialowa Lady Danbury. Jak skomentowała sprawę?

Od momentu ogłoszenia, że Regé-Jean Page nie powróci w 2. sezonie "Bridgertonów" jako książę Hastings w sieci toczy się gorąca dyskusja. Głos w sprawie zabrała m.in. Shonda Rhimes, twórczyni serialu, która wyraziła zdumienie tak emocjonalną reakcją fanów. Z dnia na dzień pojawiają się kolejne teorie dotyczące powodów odejścia Regé-Jean Page'a, m.in. zasugerowano, że aktor miał inną wizję swojej postaci i nie chciał grać drugich skrzypiec w 2. sezonie.

Bridgertonowie: Adjoa Andoh o odejściu Regé-Jean Page'a

Do dyskusji włączyła się Adjoa Andoh, serialowa Lady Danbury, która stała się dla księcia opiekunką i wieloletnią przyjaciółką po śmierci jego matki i odrzuceniu przez ojca ojca. W wywiadzie dla E! News, aktorka poruszyła gorący temat, tłumacząc to, co nie wszyscy fani jeszcze wiedzą: że "Bridgertonowie" są swego rodzaju antologią, w każdym sezonie opowiadającą historię miłosną kolejnego członka rodziny.

– Tworzymy w ramach wyznaczanych przez piękne powieści Julii Quinn. Jest ósemka dzieci Bridgertonów: jedno z głowy, zostało siedmioro. Sezon 2 to Anthony Bridgerton (Jonathan Bailey), więc to on jest [teraz] głównym elementem serialu – powiedziała Andoh.

bridgertonowie rege jean page odejście

"Bridgertonowie" (Fot.Netflix)

Aktorka dodała również, że praca z Regé-Jean Page'em była przyjemnością.

– Wszyscy kochamy Regé i będziemy za nim tęsknić, ale to nie była wielka niespodzianka. (...) On jest cudownym człowiekiem i zostanie moim przyjacielem na całe życie – powiedziała.

Regé-Jean Page obecnie pracuje nad filmem "The Gray Man", gdzie gra u boku m.in Chrisa Evansa i Ryana Goslinga. "Bridgertonowie" otrzymali zamówienie na 3. i 4. sezon. Obecnie trwają zdjęcia do 2. sezonu, który skupi się na postaci Anthony'ego Bridgertona. Data premiery nowych odcinków nie została jeszcze podana.

Bridgertonowie są dostępni na Netfliksie

REKLAMA