Aidan też wróci w nowym "Seksie w wielkim mieście". John Corbett zdradza, jak duża będzie jego rola

"Seks w wielkim mieście" (Fot. courtesy of HBO)

Nie tylko Mr. Big, ale i Aidan? Wszystko na to wskazuje. John Corbett powiedział, że zobaczymy go w "And Just Like That...", kontynuacji kultowego serialu "Seks w wielkim mieście".

"Seks w wielkim mieście" powraca w nowej odsłonie i wszystko wskazuje, że zobaczymy w nim obu "głównych" chłopaków Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker). Chris Noth powiedział, żeby nie wierzyć brukowcom, kiedy te pisały, że Mr. Big nie wróci. Teraz swoją cegiełkę dokłada John Corbett.

Seks w wielkim mieście – Aiden wróci w nowej serii

Odtwórca roli Aidana potwierdził w rozmowie z Page Six, że wróci w nowej serii.

– Będę grać w serialu – powiedział, dodając, że to dla niego "bardzo ekscytujące".

Na pytanie o to, w ilu odcinkach zagra, odpowiedział: "Myślę, że mogę być w kilku".

HBO nie potwierdza tej informacji, ale też jej nie dementuje – podobnie zresztą było z informacjami o Mr. Bigu. Na razie mamy tylko i aż słowa obu aktorów. Nie wiadomo też, co z Davidem Eigenbergiem, czyli serialowym Steve'em Bradym, mężem Mirandy (Cynthia Nixon). Ostatnie plotki głosiły, że aktor negocjuje kontrakt.

W "And Just Like That…", 10-odcinkowym serialu limitowanego HBO Max, będącym kontynuacją "Seksu w wielkim mieście", na pewno nie pojawi się Kim Cattrall jako Samantha. Wrócą za to Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis jako Carrie, Miranda i Charlotte, które będą już po 50-tce.

Oprócz kolejnego rozdziału w ich życiu i skomplikowanej przyjaźni zobaczymy w serialu to, jak sobie radzą w zmieniającym się świecie. Scenarzyści nie pominą pandemii COVID-19, pokażą też wpływ nowych technologii czy ruchów #MeToo i TimesUp na rzeczywistość Carrie i jej książki.

"And Just Like That…" wciąż jest na etapie pisania scenariuszy. Wejście na plan w Nowym Jorku planowane jest późną wiosną. Na razie nie znamy daty premiery.

Seks w wielkim mieście jest dostępny na HBO GO

REKLAMA