Kiedy zobaczymy, jak Lucyfer wyznaje miłość Chloe? Pojawiły się nowe spoilery z sezonu 5B

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

On chce w końcu wyznać jej miłość, a tu nagle zatrzymuje się czas. Takie było zakończenie sezonu 5A "Lucyfera". Kiedy dowiemy się, jak dalej potoczy się ta scena?

Choć już w premierowym odcinku "Lucyfera" było wiadomo, co się święci między głównymi bohaterami, na moment, w którym Lucek (Tom Ellis) wyzna miłość Chloe Decker (Lauren German), trzeba było i jeszcze trzeba będzie chwilę poczekać.

Lucyfer: Czy Lucyfer powie Chloe, że ją kocha?

Powiedzeniu słowa na "K" jeszcze nigdy nie było tak blisko jak w finale sezonu 5A i może wyznanie doszłoby do skutku, gdyby nagle nie zatrzymał się czas. Na TVLine, którego redaktorzy już widzieli nowe odcinki, znajdziecie odpowiedź na pytanie, ile jeszcze będzie trzeba żyć w niepewności:

Lista spoilerów, których nie wolno ujawniać, w przypadku screenerów sezonu 5B jest dość obszerna, ale jestem przekonany, że mogę powiedzieć, że chociaż będziecie musieli poczekać na rozwiązanie tej sytuacji z zatrzymaniem czasu w trakcie ich rozmowy na temat słowa na "K", nie będzie to trwało zbyt długo.

Lucyfer sezon 5b czy lucyfer wyzna chloe miłość

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Potwierdzałoby to słowa showrunnera "Lucyfera" Joego Hendersona, który zapewniał, że możemy liczyć na więcej romansu Deckerstar w kolejnych odcinkach, a fani tej pary będą naprawdę zadowoleni z rzeczy, które nadchodzą.

Dzięki TVLine tymczasem dostajemy jeszcze nowe informacje o 4. odcinku sezonu 5B o interesującym tytule "Daniel Espinoza: Naked and Afraid". Zgłębimy w nim relację Dana i Lucka, jednak to, co będzie w nim najciekawsze, to... zażyłość Daniela z samym Bogiem, którego zejście na Ziemię wywoła sporo zamieszania w serialu.

Lucyfer sezon 5B – premiera 28 maja na Netfliksie

REKLAMA