"How I Met Your Mother" będzie mieć tylko 8 sezonów

Już niedługo dowiemy się, jak Ted poznał matkę swoich dzieci. Twórca serialu ogłosił, że zostały tylko dwie serie "How I Met Your Mother". Spoilery.

Po sześciu sezonach wciąż nie wiemy, jak Ted Mosby poznał matkę swoich dzieci - ale przed końcem sezonu 8. wszystko już stanie się jasne. Jak powiedział twórca serialu Craig Thomas, najprawdopodobniej po ośmiu sezonachpopularny serial się skończy:

Wszystkie nasze kontrakty wtedy się kończą. Dlatego jesteśmy przygotowani, że to najpewniej będzie koniec.

Zdradził też, jak zakończy się 7. sezon:

Dobrze znamy ostatnią minutę lub dwie sezonu 7. Wydarzenia będą miały miejsce na weselu. To będzie coś! Poza tym urodzi się dziecko i może będzie jeszcze coś.

O tym, co się wydarzy w 7. sezonie, już pisaliśmy. Robin spotka nową miłość, Marshall dostanie wymarzoną pracę, a Ted będzie już naprawdę wziętym architektem. Barney z kolei się ożeni. Najprawdopodobniej to właśnie na jego weselu Ted spotka matkę swoich dzieci.

Czy rzeczywiście jeden z najpopularniejszych obecnie seriali zakończy się po 8. sezonie? Nie jest to na 100% pewne. Ale niestety byłoby to logiczne, skoro to serial o tym "Jak poznałem waszą matkę".

REKLAMA