Twórcy "Lucyfera" dzielą się nowymi zapowiedziami sezonu 5B. Diabeł wróci to imprezowania?

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Lucyfer wróci do imprezowego życia? Na to wskazują nowe zapowiedzi sezonu 5B, którymi podzielili się twórcy. Czego jeszcze możemy się spodziewać?

"Lucyfer " to jedna z najpopularniejszych produkcji na Netfliksie. Sezon 5A zakończył się cliffhangerem – na ziemi pojawił się Bóg, a czas stanął w miejscu. Co dalej? Twórcy skutecznie podsycają ciekawość widzów, prowadząc akcję promocyjną i zapowiadając, czego możemy oczekiwać od nadchodzącego sezonu 5B.

Lucyfer – nowe zapowiedzi sezonu 5B

Na profilu "Lucyfera" na Twitterze pojawiła się seria gifów, ukazujących fragmenty poprzednich odcinków serialu, ale także sugerujących wydarzenia z nadchodzącego sezonu 5B. Na jednym z nich widzimy Lucyfera (Tom Ellis), który zdecydowanie dobrze się bawi podczas imprezy w swoim klubie. Czy to oznacza, że diabeł powróci do ostrego imprezowania?

https://twitter.com/LuciferNetflix/status/1385700837230465033

Na innym z udostępnionych gifów pojawia się Mazikeen (Lesley-Ann Brandt), która ukrywa się za biurkiem. "Czy zgadniecie, przed czym ukrywa się Maze?" – czytamy w podpisie. Fani spekulują, że scenę zobaczymy już w premierowym odcinku sezonu 5B i ma ona miejsce w tym samym momencie, na którym zakończył się sezon 5A, co może oznaczać, że bohaterka ukrywa się przed Bogiem.

Sezon 5B nie oznacza końca historii diabła. Zakończyły się zdjęcia do finałowego, 6. sezonu, ale jeszcze nie zostało podane, kiedy możemy się go podziewać.

Lucyfer sezon 5B – premiera 28 maja na Netfliksie 

REKLAMA