Aktorzy z "House of the Dragon" już w kostiumach. Wyciekły pierwsze zdjęcia z planu spin-offu "Gry o tron"

"Gra o tron" (Fot HBO)

Matt Smith i Emma D'Arcy w kostiumach Targaryenów na cudnej plaży w Kornwalii. Z planu "House of the Dragon" wyciekły pierwsze konkretne fotki, które pokazują, jak ma wyglądać serial.

Ruszyła produkcja "House of the Dragon" i zaczynają się pierwsze konkretne wycieki. Najpierw pojawiły się zdjęcia z planu w Kornwalii, potem HBO pokazało obsadę podczas czytania scenariusza, a dziś już mamy ich zdjęcia w kostiumach.

House of the Dragon: Zdjęcia z planu serialu

Nieoficjalne fotki, na których znajdują się Matt Smith ("Doktor Who", "The Crown") jako Daemon Targaryen, brat króla Viserysa, i Emma D'Arcy ("Poszukiwacze prawdy") jako Rhaenyra Targaryen, córka Viserysa, pojawiły się dzisiaj na fanowskich stronach. Duet kluczowy dla całego serialu został dostrzeżony na jednej z kornwalijskich plaż – czyli w scenerii podobnej do tej z "Poldarka".

https://twitter.com/HOTDBr/status/1387198150025285632

"House of the Dragon" to prequel "Gry o tron", którego bohaterami będą przodkowie Daenerys Targaryen. W serialu opartym na książce "Ogień i krew" George'a R.R. Martina zobaczymy czasy początków upadku smoczego rodu Targaryenów. Akcja ma dziać się około 200 lat przed wydarzeniami z "Gry o tron" i skupiać się na wojnie domowej Targaryenów, tzw. Tańcu Smoków.

Oprócz Smitha i D'Arcy w głównej obsadzie znajdują się Paddy Considine ("Outsider") jako król Viserys, Olivia Cooke ("Bates Motel") w roli Alicent Hightower, córki namiestnika króla Otto Hightowera (Rhys Ifans, "Stacja Berlin"), a także Steve Toussaint ("Bo to grzech"), który zagra Lorda Corlysa Velaryona, legendarnego marynarza pochodzącego z valyriańskiego roku i mającego największą flotę świata.

Twórcami serialu są George R.R. Martin, Ryan J. Condal ("Colony") i reżyser Miguel Sapochnik ("Gra o tron").

Premiera House of the Dragon w 2022 roku w HBO

REKLAMA