Tom Ellis vs Tom Ellis na plakacie sezonu 5B "Lucyfera". Nowe odcinki będą kręcić się wokół bliźniaków?

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Od premiery sezonu 5B "Lucyfera" dzieli nas niecały miesiąc, w którym powinniśmy być bombardowani materiałami promocyjnymi. Jesteście gotowi na pierwszy plakat?

28 maja na Netfliksie wyląduje długo wyczekiwany sezon 5B serialu "Lucyfer". Do tego czasu możemy spodziewać się wysypu spoilerów, trailerów i plakatów. Na razie nie doczekaliśmy się jeszcze oficjalnego zwiastuna, ale w sieci pojawił się pierwszy plakat.

Lucyfer sezon 5B – podwójny Tom Ellis na plakacie

Sezon 5A zakończył cliffhanger – na ziemi zatrzymał się czas (to sprawka Amenadiela), a Lucyfer (Tom Ellis), Michael (również Tom Ellis) i Amenadiel (D.B. Woodside) zaczęli się bić i wówczas wkroczył ON – ich tata, Bóg we własnej osobie (Dennis Haysbert).

Po krótkich zapowiedziach premierowego odcinka nowej serii, możemy wnioskować, że serial rozpocznie się mniej więcej tam, gdzie się zakończył. Czego dowodem może być Maze (Ann-Lesley Brandt) ukrywająca się pod biurkiem – prawdopodobnie przed Bogiem. Sądząc po plakacie, kolejne odcinki będą kręcić się przede wszystkim wokół bliźniaków – Lucka i Michaela.

Przypomnijmy, że dla Toma Ellisa odegranie podwójnej roli było wyzwaniem, a momentami nawet czuł się jak oszust.

– Poniekąd musiałem przebić się przez początkowe uczucia typu: "Boże, czuję się jak wielki oszust" i naprawdę zaufać wyborom, których dokonałem, i zaryzykować. Więc tak, to było trochę wyzwanie, ale ostatecznie mi się podobało – powiedział.

Lucyfer sezon 5B – premiera 28 maja na Netfliksie

REKLAMA