Co będzie dziać się w szkole w Hawkins? Nowe zdjęcia z planu 4. sezonu "Stranger Things" wskazują na tarapaty

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Spragnieni nowych zdjęć z planu 4. sezonu "Stranger Things"? Nowe fotografie wskazują na to, że w liceum w Hawkins dojdzie będzie się działo. Co pod szkołą robi wojskowy wóz?

Premiera 4. sezonu "Stranger Things" skutecznie się odwleka przez pandemię koronawirusa. Przez lockdown i opóźnienia spowodowane reżimem sanitarnym, nowe odcinki serialu zobaczymy prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku. Jak dobrze, że przynajmniej twórcy serialu oficjalnie podali, że Jim Hopper (David Harbour) przeżyje i fani nie muszą tyle żyć w niepewności.

Stranger Things sezon 4: Co wydarzy się w szkole?

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu serialu. Widzimy na nich liceum w Hawkins i militarny namiot oraz wojskowe wozy. Cóż, nie jest to nieprawdopodobny widok, biorąc pod uwagę, że tajemnicze laboratorium Rosjan było głównym motywem poprzedniego sezonu.

Nowe odcinki mają zabrać widzów także poza granice tajemniczego miasteczka w stanie Indiana. W szkole nie będzie już Jedenastki (Mille Bobby Brown) i Willa (Noah Shnpapp). Rodzina Byersów po rzekomej śmierci szefa policji postanowiła wyjechać z Hawkins. Z kolei uznanego za zmarłego Jima Hoppera odnajdziemy w więzieniu na Syberii. 4. sezon "Stranger Things" ma być dojrzalszy i bardziej przerażający niż poprzednie.

Stranger Things dostępne jest na Netfliksie

REKLAMA