Jak prezentują się Anthony i Kate z "Bridgertonów"? Zdjęcie z planu pokazuje zakochaną parę z 2. sezonu

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Co słychać u rodziny Bridgertonów? Trwają zdjęcia do 2. sezonu produkcji Netfliksa, a dla wyczekujących widzów mamy zdjęcie zza kulis z nową zakochaną parą.

"Bridgertonowie" to jedna z najpopularniejszych produkcji Netfliksa zeszłego roku. Szybko zostało potwierdzone, że poza obecnie kręconym 2. sezonem, serial otrzymał zamówienie na kolejne dwie serie. Magazyn People podzielił się zdjęciem z kręcenia 2. sezonu – czego mogą spodziewać się widzowie?

Bridgertonowie sezon 2 – Anthony i Kate na zdjęciu 

Każdy z sezonów, podobnie jak książkowy pierwowzór autorstwa Julii Quinn, ma skupiać się na innym członku rodziny Bridgertonów i jego bądź jej historii miłosnej. W nadchodzącym sezonie główna oś fabuły będzie dotyczyć postaci Anthony'ego (Jonathan Bailey), najstarszego z rodzeństwa. W roli jego obiektu uczuć zobaczymy Simone Ashley, którą widzowie mogą kojarzyć z m.in. "Sex Education". Wcieli się ona w postać Kate Sharmy (w książkach Kate Sheffield).

Zdjęcie zza kulis przedstawia Anthony'ego oraz Kate na widowni wyścigów konnych. W książkach Anthony szukał nie tyle miłości, co żony, by w końcu się ustatkować. W wywiadzie dla Vogue Jonathan Bailey wypowiedział się na temat uczuć bohatera po 1. sezonie.

– Historia Anthony'ego jest nowoczesna w tym sensie, że doszedł on do punktu, w którym jest przekonany, że nie spotka prawdziwej miłości – powiedział Bailey.

W 2. sezonie ponownie zobaczymy Luke'a Newtona (Colin Bridgerton), Luke'a Thompsona (Benedict Bridgerton), Claudię Jessie (Eloise Bridgerton), Ruth Gemmell (Lady Violet Bridgerton) i Adjoę Andoh (Lady Danbury). Gościnnie powróci Pheobe Dynevor jako Daphne, jednak jak zostało potwierdzone Regé-Jean Page, czyli serialowy Simon Basset nie pojawi się w 2. serii. Data premiery 2. sezonu jeszcze nie jest znana.

Bridgertonowie dostępni są na Netfliksie

REKLAMA