Kim są nowe dzieciaki z 4. sezonu "Szkoły dla elity"? Netflix prezentuje osoby, które dołączą do obsady

"Szkoła dla elity" (Fot. Netflix)

W obsadzie hiszpańskiej "Szkoły dla elity" szykują się duże zmiany w 4. sezonie. Netflix prezentuje "nową elitę" w najnowszej zapowiedzi – zobaczcie, kto jest kim.

W 4. sezonie serialu "Szkoła dla elity" możemy spodziewać się dużego przetasowania. W Las Encinas pojawi się surowy dyrektor i czwórka nowych uczniów. Będą nowe romanse, gorące plotki i kolejna tajemnica.

Szkoła dla elity sezon 4: Poznajcie nowe postacie

Z serialem po 3. sezonie rozstali się Ester Expósito (Carla), Danna Paola (Lucrecia), Jorge López (Valerio), Álvaro Rico (Polo) i Mina El Hammani (Nadia). Na ich miejsce wchodzą Andrés Velencoso, Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi, Pol Granch i Diego Martín. Grani przez nich bohaterowie mają stać się częścią świata Las Encinas i spotkają się z Guzmánem, Samuelem, Anderem, Omarem, Rebecą i Cayetaną.

Już wiadomo, że "Szkoła dla elity" będzie mieć 5. sezon. Pojawią się w nim kolejni nowi bohaterowie, których zagrają argentyńska aktorka Valentina Zenere ("Soy Luna") i brazylijski aktor André Lamoglia ("Juacas"). Na razie nie podano żadnych szczegółów związanych z tymi postaciami.

4. sezon Szkoły dla elity od 18 czerwca na Netfliksie

REKLAMA