Jaki będzie odcinek specjalny "Przyjaciół"? Courteney Cox zapowiada mnóstwo niespodzianek i emocji

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Odcinek specjalny "Przyjaciół" został nakręcony w zeszłym miesiącu. Data jego premiery jeszcze nie jest znana, ale Courteney Cox opowiada o spotkaniu w programie Ellen DeGeneres.

Wieść o odcinku specjalnym "Przyjaciół" dla HBO Max zelektryzowała fanów kultowego serialu, jednak ich zapał ostudziła pandemia koronawirusa, która spowodowała, że świat zatrzymał się na chwilę w miejscu. I tak odcinek specjalny zamiast powstać w zeszłym roku, został nakręcony dopiero miesiąc temu. Pojawią się w nim Courteney Cox, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Matthew Perry, czyli cała szóstka odtwórców głównych ról.

Courteney Cox o odcinku specjalnym Przyjaciół

Choć data premiery specjalnego odcinka serialu nie jest jeszcze znana, powoli dowiadujemy się o nim coraz więcej. Courteney Cox, która była gościem w "The Ellen Show" podkreśliła, że spotkanie ekipy po latach, które miało miejsce w tym samym studiu Warner Bros., gdzie kręcono serial, było po prostu "niewiarygodne".

– To było niesamowite, bardzo emocjonalne. To program kręcony bez scenariusza, ale wszyscy znaleźliśmy się znów w Studio 24 po raz pierwszy od... 15, 17 lat? Było świetnie. Było super. Mieliśmy wiele wyjątkowych niespodzianek i było fantastycznie – powiedziała.

A jak będzie wyglądać powrót "Przyjaciół"? Nie będzie to ciąg dalszy losów bohaterów, tylko godzinny wywiad z ekipą, która wspomina lata na planie i przytacza anegdoty z tamtych czasów. W sieci pojawiły się już zdjęcia zza kulis.

Przyjaciele dostępni są na HBO GO

REKLAMA