Czy Sandra Oh może jeszcze powrócić do "Chirurgów"? Aktorka nie pozostawia fanom żadnych złudzeń

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Choć kariera Sandry Oh rozwija się świetnie po "Chirurgach", wciąż powraca pytanie, czy kiedyś jeszcze może zagrać Cristinę Yang. Odpowiedź aktorki była i pozostaje bardzo zdecydowana.

"Chirurdzy" to jeden z najdłużej emitowanych seriali w telewizji i jego końca wciąż nie widać. Telewizja ABC właśnie zamówiła 18. sezon, a grająca główną rolę Ellen Pompeo podpisała kontrakt na kolejny rok.

Chirurdzy: Czy Sandra Oh wróci do serialu?

17. sezon upłynął tymczasem pod znakiem powrotów – w sekwencjach plażowych pojawił się Patrick Dempsey jako McDreamy, a do życia Jacksona Avery'ego wróciła April Kepner (Sarah Drew). Jeśli jednak liczycie także na powrót Sandry Oh w roli Cristiny Yang, to... no cóż, przestańcie.

W podcaście Los Angeles Times aktorka daje jasno do zrozumienia, że odpowiedź na pytanie, czy jeszcze pojawi się w "Chirurgach", może być tylko jedna:

– Nie. Ale ich kocham i to jest kolejny powód, dla którego tak cenię ten serial – że wciąż jestem o to pytana – mówi.

chirurdzy sandra oh powrót

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Sandra Oh grała Cristinę przez 10 sezonów i nie chce już wracać do tej postaci, ale jednocześnie zapewnia, że wraz z upływem czasu coraz bardziej ją docenia.

– Powiedziałabym, że bardzo rzadko można zobaczyć postać, która ma taki wpływ. W pewnym sensie wykonuje się swoją pracę w bańce, a potem następuje koniec. Opuściłam serial, mój Boże, prawie siedem lat temu. Tak więc w mojej głowie już go nie ma. Ale dla wielu osób on wciąż żyje. I choć to rozumiem i kocham, to jednak ja poszłam już dalej – wyjaśnia.

Na koniec aktorka zaprasza do oglądania finałowego sezonu "Obsesji Eve", a także nowego komediodramatu "The Chair", w którym gra szefową katedry angielskiego na uniwersytecie. Ten drugi serial to nowość Netfliksa, której twórczynią jest Amanda Peet ("Togetherness"). Data premiery na razie nie jest znana.

REKLAMA