Kiedy obejrzymy 6. sezon "Lucyfera"? Twórczyni mówi, że nie będziemy długo czekać na finałowe odcinki

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Sezon 5B "Lucyfera" czeka na premierę, a fani już zastanawiają się, ile trzeba będzie czekać na szósty, finałowy sezon. Słowa twórczyni sugerują, że oczekiwanie może być krótsze, niż myślimy!

"Lucyfer" powraca z nowymi odcinkami już za nieco ponad dwa tygodnie. Tymczasem twórcy dzielą się wiadomościami dotyczącymi finałowego, 6. sezonu serii. Zniecierpliwionych fanów interesuje zwłaszcza to, ile trzeba będzie czekać by poznać zakończenie historii Lucyfera. Jak się okazuje, czas oczekiwania może wcale nie być długi. Kiedy zobaczymy dalsze losy Lucyfera (Tom Ellis) i Chloe (Lauren German)?

Lucyfer sezon 6 – krótszy czas oczekiwania na finał?

Showrunnerka serialu Ildy Modrovich w wywiadzie dla Spoiler TV wypowiedziała się na temat czasu oczekiwania na finałowe odcinki. Początkowo zakładano, że z powodu pandemicznych przesunięć 6. sezon zostanie wyemitowany nie wcześniej niż w 2022 roku. Czy może zostać przyspieszony?

– O mój Boże, dopiero co dowiedzieliśmy się, kiedy wychodzi sezon 5B! Powiem tak – powiedziano nam, że nie potrwa to tak długo, jak przy sezonie 5B – powiedziała Modrovich.

Drugi z showrunnerów, Joe Henderson, wielokrotnie wypowiadał się w superlatywach na temat finałowego sezonu, określając go m.in. jako "same dobre rzeczy". Dodatkowo, ciekawość fanów podsyciła informacja, że sezony 5. i 6. mają się od siebie znacznie różnić.

Lucyfer sezon 5B – premiera 28 maja na Netfliksie

REKLAMA