Netflix podał datę premiery serialu "The Chair". W roli głównej Sandra Oh, za sterami twórcy "Gry o tron"

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

Sandra Oh nie wróci do "Chirurgów", bo ma kolejną atrakcyjną rolę. Netflix podał datę premiery "The Chair", serialu tworzonego przez Amandę Peet i showrunnerów "Gry o tron".

Czy Sandra Oh wróci do "Chirurgów"? – to pytanie ostatnio znów padło, a odpowiedź wciąż brzmi tak samo. Nie wróci. Aktorka, kiedyś znana z roli dr Cristiny Yang, a ostatnio Eve Polastri w "Obsesji Eve", ma już kolejną rolę. Zobaczymy ją tego lata w serialu Netfliksa "The Chair". Premiera została zapowiedziana na 27 sierpnia.

The Chair: Sandra Oh w nowym serialu Netfliksa

Składający się z sześciu odcinków komediodramat opowiadać będzie o nowej szefowej katedry angielskiego na fikcyjnym uniwersytecie Pembroke – pierwszej kobiecie na tym stanowisku. Nominacja profesor Ji-Yoon Kim (Sandra Oh) właśnie została ogłoszona w studenckiej gazecie "Pembroke Daily".

The Chair serial netflix sandra oh

W obsadzie "The Chair" są także Jay Duplass ("Transparent"), Holland Taylor (ostatnio "Hollywood"), Nana Mensah ("New Amsterdam"), Bob Balaban ("The Politician"), David Morse ("Ucieczka z Dannemory") i Everly Carganilla ("After Party").

Twórczynią i showrunnerką serialu jest Amanda Peet ("Togetherness"), a producentami ekipa "Gry o tron": David Benioff (mąż Amandy Peet), D.B. Weiss i Bernie Caulfield. To debiut Peet w roli showrunnerki i scenarzystki telewizyjnej, ale wcześniej aktorka stworzyła dwie sztuki: wystawiane w Nowym Jorku "The Commons of Pensacola" i "Our Very Own Carlin McCullough" w Los Angeles.

Premiera The Chair 27 sierpnia na Netfliksie

REKLAMA