Aktor znany z "Outlandera" pojawi się w "House of the Dragon"? Fani wypatrzyli go na planie w Kornwalii

"Outlander" (Fot. Starz)

HBO chwaliło się zdjęciami z planu "House of the Dragon", ale wygląda na to, że nie wszystko ujawniono. Fani są przekonani, że w spin-offie "Gry o tron" pojawi się aktor z "Outlandera".

Produkcja "House of the Dragon", spin-offu "Gry o tron" o Targaryenach, dopiero ruszyła, a HBO zdążyło się już pochwalić pierwszymi zdjęciami z planu. Są na nich Emma D'Arcy, Matt Smith, Rhys Ifans, Olivia Cooke i Steve Toussaint. Ale fani wypatrzyli na planie w Kornwalii jeszcze jedną znajomą twarz.

House of the Dragon: Graham McTavish w obsadzie?

Na Reddicie pojawiło się zdjęcie, pochodzące najprawdopodobniej z planu "House of the Dragon", na którym znajduje się Graham McTavish, aktor znany m.in. jako Dougal Mackenzie z serialu "Outlander". Choć na tym etapie to tylko spekulacje – obecne także na niektórych portalach zajmujących się popkulturą i rozrywką, jak E! News – zdaje się je potwierdzać wpis McTavisha na Instagramie.

– Uroki Kornwalii. Minęło trochę czasu, odkąd byłem ostatnio w południowo-zachodniej Anglii, ale zdecydowanie warto. Jest pięknie! – napisał aktor.

Są też domysły na temat tego, kogo ze świata Westeros mógłby zagrać McTavish. Wielu fanów podejrzewa, że będzie to Harrold Westerling, Lord Dowódca Gwardii Królewskiej za czasów Targaryenów. Inne możliwości to m.in. Lyonel Strong, Cregan Stark i Borros Baratheon.

"House of the Dragon" to prequel "Gry o tron", którego bohaterami są przodkowie Daenerys Targaryen. W serialu opartym na książce "Ogień i krew" George'a R.R. Martina zobaczymy czasy początków upadku smoczego rodu Targaryenów. Akcja ma dziać się około 200 lat przed wydarzeniami z "Gry o tron" i skupiać się na wojnie domowej Targaryenów, tzw. Tańcu Smoków.

Twórcami serialu są George R.R. Martin, Ryan J. Condal ("Colony") i reżyser Miguel Sapochnik ("Gra o tron").

Premiera House of the Dragon w 2022 roku w HBO

REKLAMA