7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Mindy Project" (Fot. FOX)

"The Mindy Project" (Fot. FOX)

"The Mindy Project" ma showrunnera. Twórczyni "Bunheads" broni się przed Shondą. Nowe zdjęcie z planu 7. sezonu "Doktora Who". A oprócz tego "Mockingbird Lane", "Shameless" "The Following.

1. NBC zamawia pilota na sezon 2013/2014. "The Secret Lives of Husbands and Wives" to pierwszy pilot na kolejny sezon zamówiony przez NBC. Twórcą serialu jest Jerry Bruckheimer i będzie on thrillerem zmieszanym z soap operą. Scenariusz stworzy Sascha Penn na podstawie książki Josie Brown pod tym samym tytułem, opowiadającej o grupie przyjaciół i ich rodzinach, uwikłanych w morderstwo.

2. Kto jeszcze w nowej wersji "Rodziny Potwornickich"? Bryan Fuller sięga po sprawdzone gwiazdy z serialu "Pushing Daisies". Do obsady "Mockingbird Lane" dołączyła Beth Grant, która zagra Maryanne, kobietę na wózku, która jest bardzo podejrzliwa w stosunku do nowych sąsiadów. To nowa postać, nie było jej w oryginalnym serialu. W "Mockingbird Lane" pojawi się również znany z "30 Rock" Cheyenne Jackson. Wcieli się on w Steve'a, przywódcę drużyny skautów, do której będzie należał Eddie.

3. Z "Gilmore Girls" do "Bunheads". Znany z "Gilmore Girls" Chris Eigeman znów będzie pracował z twórczynią tego serialu - donosi TVLine. Eigeman pojawi się w roli Conora, reżysera sztuki, na którą pójdą Michelle (Sutton Foster) i Fanny (Kelly Bishop). Ostatnio tego aktora widzieliśmy w pilocie "Girls", gdzie grał szefa Hanny. A jeśli chcecie zobaczyć, jak twórczyni "Bunheads", Amy Sherman-Palladino, odpowiada na krytykę Shondy Rhimes, zajrzyjcie tutaj. Kwestia rasizmu tam nie pada, szczegółowo za to został omówiony problem babskiej zazdrości.

4. Tytuł premiery 3. sezonu "Shameless". Na 3. sezon amerykańskiego "Shameless" jeszcze poczekamy, ale już znany jest tytuł pierwszego z nowych odcinków: "El Gran Cañón". Ekipa zaczyna kręcić 3. sezon już 27 czerwca, więc jest nadzieja, że wkrótce pojawią się kolejne newsy.

5. Jeszcze jedno zdjęcie z 7. sezonu "Doktora Who".

6. "The Following" wymienia aktorkę.Kevin Williamson szuka nowej aktorki do serialu "The Following". Serial opuści Jeananne Goossen, grająca agentkę FBI Jennifer Mason, która wraz z Ryanem Hardym (Kevin Bacon) tropi seryjnego mordercę Joe Carrol (James Purefoy). Agentka Mason opuści serial, a na jej miejsce wejdzie agentka Debra Parker. Trwają poszukiwania aktorki, która ją zagra.

7. "The Mindy Project" ma showrunnera. Matt Warburton ("Community") dołączył do ekipy nowego serialu Mindy Kaling jako producent wykonawczy i showrunner. Serial opowiadać ma o lekarce w typie Bridget Jones, a główną rolę zagra Mindy Kaling. Debiut zaplanowany jest na jesień. Trailer poniżej.

http://youtu.be/j0atkuby1SY