Czy Kali powróci w 4. sezonie "Stranger Things"? Fani wzięli pod lupę najnowszy teaser i oto co im wyszło

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

O tym, że w 4. sezonie "Stranger Things" może nastąpić ponowne spotkanie Jedenastki i Kali, była mowa od dłuższego czasu. Teraz pojawia się pytanie, czy fanowskie teorie potwierdza zwiastun.

W 2. sezonie "Stranger Things" w odcinku "The Lost Sister" poznaliśmy Kali Prasad, "siostrę" Jedenastki (Millie Bobby Brown). Dziewczynki dorastały razem w laboratorium w Hawkins i obie mają nadprzyrodzone moce. Kali potrafi wywoływać halucynacje w ludzkich umysłach, czym sprawia, że widzą sytuacje, które nie mają miejsca w rzeczywistości. Jednak ich drogi rozeszły się w tym samym odcinku, w którym się połączyły i od tego momentu widzowie zastanawiają się, czy ta historia będzie jeszcze kontynuowana.

Stranger Things sezon 4: Czy powróci Kali?

Nadzieję na taki bieg wydarzeń dają pewne subtelne sygnały zawarte w teaserach nadchodzących odcinków. Wiadomo, że numer siostry Jedenastki to Ósemka. I właśnie ta cyfra powtarza się w nowych zapowiedziach. W pierwszym teaserze zobaczyliśmy tajemniczą krwawą bilę z "ósemką". Z kolei w następnym motyw z tą cyfrą powtarza się jeszcze częściej, co może świadczyć o tym, że dziewczyna wróci do serialu.

Ciekawą teorią jest też ta mówiąca o tym, że w grze w Plinko, którą również widzimy w teaserze, są pewne sugestie. Cyfry, które się w niej pojawiają, z pewnością nie są przypadkowe. Prócz ósemki, mamy siedem i cztery, które dają jedenaście. Czy może to wskazywać na starcie między dziewczynkami? A co z pozostałymi cyframi?

Na odpowiedzi musimy poczekać najprawdopodobniej do przyszłego roku. Jak sugerował Finn Wolfhard, na premierę 4. sezonu "Stranger Things" w tym roku raczej już nie ma czasu.

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA