"Chirurdzy" będą mieć więcej niż 18 sezonów? Szef stacji sugeruje, że koniec wcale jeszcze nie jest bliski

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

"Chirurdzy" dostali ostatnio zamówienie na 18. sezon, który raczej nie będzie jeszcze finałowy. Szef ABC przyznaje, że stacji nie spieszy się z zabijaniem kury, która znosi złote jajka.

"Chirurdzy" to jeden z najdłużej emitowanych współcześnie seriali i na 18 sezonach raczej się nie skończy. Jak zauważa Deadline, telewizja ABC, ogłaszając zamówienie na 18. sezon i odnowienie kontraktów przez Ellen Pompeo, Chandrę Wilson oraz Jamesa Pickensa Jr., nie wspomniała nic o tym, jakoby miała to być seria finałowa.

Chirurdzy: Będzie więcej niż 18 sezonów serialu?

Craig Erwich, szef ABC Entertainment and Hulu Originals, przyznaje, że stacja liczy na więcej.

– "Chirurdzy" wciąż są motorem napędowym, jeśli chodzi o oglądalność. Fani uwielbiali ten sezon. Wydaje mi się, że "Chirurdzy" zrobili naprawdę niesamowitą robotę w tym roku, opowiadając o bohaterach z pierwszej linii frontu, którzy walczą z COVID-em. Chcemy "Chirurgów" na tak długo, jak się da – mówi Erwich.

chirurdzy sezon  18

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Szef ABC odniósł się również do tego, że część widzów wydaje się być zmęczona COVID-em na ekranie i nie chce oglądać seriali, w których jest pandemia. Tymczasem w serialach ABC, jak "Chirurdzy", "Jednostka 19" czy "The Good Doctor", pandemia była obecna w każdym odcinku.

– Wydaje mi się, że "Chirurdzy", "Jednostka 19" i "The Good Doctor" mają za sobą niesamowicie mocny rok. Myślę, że te seriale zasługują na ogromne uznanie. Nie tylko bardzo szybko i w naprawdę odpowiedzialny sposób oni wrócili na plan, ale też telewizja sieciowa i ABC wskazywały drogę, opowiadając historie, które odzwierciedlają to, co się działo na świecie – zapewnia Erwich.

"Chirurdzy" na pewno wrócą jesienią z 18. sezonem, w którym nie zobaczymy już Jessego Williamsa w roli Jacksona. Jeśli marzy wam się spin-off o nim i April, wiedzcie, że Sarah Drew ma podobne marzenia.

REKLAMA