Zagubione odcinki 4. sezonu "Dziewczyn nad wyraz". Co wydarzyłoby się w serialu, gdyby nie pandemia?

"Dziewczyny nad wyraz" (Fot. Freeform)

Sam Page z "Dziewczyna nad wyraz" przypomniał, że 4. sezon miał być dłuższy, jednak pandemia pokrzyżowała plany. Co miało wydarzyć się w "zagubionych" odcinkach?

"Dziewczyny nad wyraz" to serial stacji Freeform, który zyskał jeszcze większy rozgłos, odkąd pojawił się na platformie Netflix. Historia przedstawia losy trzech przyjaciółek – Jane (Katie Stevens), Kat (Aisha Dee) oraz Sutton (Meghann Fahy) – pracujących w redakcji magazynu dla kobiet. Dziewczyny mierzą się ze wspinaczką po drabinie kariery, równocześnie próbując ułożyć swoje życie osobiste.

Dziewczyny nad wyraz sezon 4: Co jeszcze miało się wydarzyć?

4. sezon "Dziewczyn nad wyraz" został skrócony o dwa odcinki z powodu pandemii. W wywiadzie dla Mirror Sam Page, grający rolę męża Sutton, Richarda Huntera, zdradził, co mogłoby wydarzyć się w serialu, gdyby powstały wszystkie z zaplanowanych odcinków. Aktor zdradził, że twórcy mieli w planach pogłębienie wątku poronienia Sutton.

– Więcej odcinków byłoby czymś świetnym, ponieważ straciliśmy dwa odcinki pod koniec 4. sezonu z powodu zamknięcia spowodowanego koronawirusem. Byłem naprawdę smutny, że Meghann nie dostała szansy, żeby zrobić odcinki, w których [Sutton] traci kontrolę i uświadamia sobie, że potrzebuje pomocy. Z tego co zrozumiałem, twórcy chcieli dać jej możliwość rozpoczęcia pewnego rodzaju podróży, którą mogłaby kontynuować, co byłoby pokazane w dwóch finałowych odcinkach – powiedział Sam Page.

dziewczyny nad wyraz sam page sezon 4

"Dziewczyny nad wyraz" (Fot. Freeform)

Aktor pochwalił również koleżankę z planu, podkreślając, że jest utalentowaną aktorką.

– Myślę, że Meghann straciła okazję do wykonania świetnej pracy, która pokazałaby jak bardzo jest utalentowana. Bez zbytniej dyskusji na ten temat, Meghann jest tak utalentowaną aktorką, że świetnie przekazała emocje, w tych spokojnych, wolnych momentach – dodał aktor.

Aktor zapewnił, że fani pokochają finał serialu, jednak nic nie obiecał. Czy Sutton i Richard doczekają się szczęśliwego zakończenia? Na odpowiedź będziemy musieli jeszcze poczekać. Premiera 5. sezonu "Dziewczyn nad wyraz" w USA planowana jest na 26 maja. Nie wiadomo, kiedy finałowe odcinki pojawią się w Polsce.

Dziewczyny nad wyraz są dostępne na Netfliksie

REKLAMA