Co robiliby dzisiaj bohaterowie serialu "Przyjaciele"? Aktorzy dzielą się pomysłami – a mają ich mnóstwo!

"Friends: The Reunion" (Fot. HBO Max)

Już niebawem zostanie wyemitowany specjalny odcinek kultowego serialu "Przyjaciele". Z tej okazji członkowie obsady zdradzili, jak wyobrażają sobie przyszłość swoich bohaterów.

"Przyjaciele" byli kultowym serialem, emitowanym w latach 1994-2004. Po piętnastu latach od finałowego odcinka, obsada "Przyjaciół" powróciła na plan, by nakręcić specjalny program w formie długiego wywiadu. HBO Max przedstawiło zwiastun, tymczasem grający głównych bohaterów aktorzy zdradzili, co ich zdaniem mogliby obecnie robić serialowi "Przyjaciele".

Przyjaciele: Co mogliby robić teraz bohaterowie?

W wywiadzie dla magazynu "People", obsada serialu wypowiedziała się na temat spotkania po latach. Odpowiedzieli też na pytanie, czym ich zdaniem mogłyby zajmować Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Monica (Courteney Cox), Chandler (Matthew Perry), Pheobe (Lisa Kudrow) i Joey (Matt LeBlanc).

– Być może chciałabym stworzyć własną kolekcję ubrań, małą franczyzę. Coś jak Nili Lotan. I mieszkałabym na Upper East Side w Nowym Jorku – tak przyszłość Rachel nakreśliła Jennifer Aniston.

Monica oczywiście żyłaby życiem rodzinnym – i byłaby w tym szaleńczo dobra.

– Zawsze czułam, że Monica konkurowałaby z innymi matkami i starałaby się je przyćmić. Nieważne, czy byłaby to szkolna sprzedaż wypieków, czy coś innego. Znaczy, ona byłaby niezwykle irytująca. Prawdopodobnie byłaby przewodniczącą komitetu rodzicielskiego czy coś w ten deseń – powiedziała Cox.

Chandler też znalazłby swoje powołanie, którym nie byłaby wysoko płatna praca w korporacji.

– [Chandler] byłby cudownym ojcem i świetnym pisarzem komediowym – twierdzi Perry.

W życiu rodzinnym realizowałaby się także najbardziej ekscentryczna z serialowych postaci.

– Phoebe mieszka w Connecticut z Mikiem i dziećmi i jest odpowiedzialna za program artystyczny w szkole. Broniłaby także swoich dzieci, ponieważ tak jak ona, różnią się od rówieśników – dodała Kudrow.

Z kolei bohaterowie Davida Schwimmera i Matta LeBlanca zainwestowaliby... w knajpkę z kanapkami.

– [Joey] otworzyłby sieć knajpek z kanapkami – rzucił LeBlanc, na co Perry oznajmił, że zaraz potem "zjadłby wszystkie kanapki".

Ross byłby z kolei dobrym przyjacielem i pomógłby Joeyowi.

– [Ross] zainwestowałby w sieć Joeya i prawdopodobnie stracił sporo z oszczędności dla swoich dzieci – skomentował Schwimmer.

"Knajpka z kanapkami z motywem dinozaurów. Bronto-burger" – dodał LeBlanc ze śmiechem. A co czeka nas w odcinku specjalnym? M.in. czytanie scenariusza, gra o mieszkanie czy powrót świątecznego pancernika. Na chwilę obecną, HBO GO nie planuje emisji programu w Polsce.

Serial Przyjaciele jest dostępny na HBO GO

REKLAMA