Netflix pokazał pełny zwiastun 4. sezonu "Szkoły dla elity". Nowi bohaterowie i nowe tajemnice w Las Encinas

"Szkoła dla elity" (Fot. Netflix)

Mają wszystko – ale i tak chcą więcej. Netflix pokazał zwiastun 4. sezonu "Szkoły dla elity", który rozpocznie nowy rozdział w serialu i życiu tytułowej szkoły.

Za miesiąc z 4. sezonem wraca "Szkoła dla elity", jeden z najpopularniejszych hiszpańskich seriali Netfliksa. W Las Encinas pojawi się surowy dyrektor i czwórka nowych uczniów. Będą nowe romanse, gorące plotki i kolejna tajemnica.

Szkoła dla elity sezon 4 – zobaczcie zwiastun

Z serialem po 3. sezonie rozstali się Ester Expósito (Carla), Danna Paola (Lucrecia), Jorge López (Valerio), Álvaro Rico (Polo) i Mina El Hammani (Nadia). Na ich miejsce wchodzą Andrés Velencoso, Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi, Pol Granch i Diego Martín. Grani przez nich bohaterowie mają stać się częścią świata Las Encinas i spotkają się z Guzmánem, Samuelem, Anderem, Omarem, Rebecą i Cayetaną.

Już wiadomo, że "Szkoła dla elity" będzie mieć 5. sezon. Pojawią się w nim kolejni nowi bohaterowie, których zagrają argentyńska aktorka Valentina Zenere ("Soy Luna") i brazylijski aktor André Lamoglia ("Juacas"). Na razie nie podano żadnych szczegółów związanych z tymi postaciami.

4. sezon Szkoły dla elity od 18 czerwca na Netfliksie

REKLAMA