Nagi i przerażony! Jak będzie wyglądać spotkanie Dana z Bogiem w "Lucyferze"?

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Nagi i przerażony – czy tak Daniel powita Boga w sezonie 5B "Lucyfera"? Nowe odcinki zbliżają się wielkimi krokami, tymczasem Kevin Alejandro zdradza co nieco na temat relacji Dana i Boga. 

Już tylko tydzień dzieli nas od premiery sezonu 5B "Lucyfera". Tymczasem uwagę fanów zwrócił odcinek zatytułowany "Daniel Espinoza: Naked and Afraid". Co kryje się pod tym tytułem? Kevin Alejandro zdradza co nieco o relacji swojego bohatera z Bogiem (Dennis Haysbert)

Lucyfer sezon 5B: Spotkanie Dana z Bogiem

Sezon 5A przyniósł serialowemu Danielowi Espinozie niemało emocji – detektyw dowiedział się, że Lucyfer (Tom Ellis) naprawdę jest królem piekieł. I to nie koniec nadprzyrodzonych doświadczeń Dana. Kevin Alejandro w rozmowie z TVLine opowiedział o swoim bohaterze i jego psychice po poznaniu prawdy.

– Nie sądzę, żeby Daniel radził sobie zbyt dobrze. Jego świat zatrząsł się w posadach i nie jestem pewien, czy kiedykolwiek sobie rzeczywiście z tym poradzi. Robi wszystko, co w jego mocy, ale to tylko Dan – całkowicie rozdarty w środku, ale starający się iść z optymizmem naprzód, chociaż nie zawsze przynosi to rezultaty – zdradził Kevin Alejandro.

lucyfer sezon 5b daniel espinoza kevin alejandro

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Aktor opowiedział również o tym, czego widzowie mogą spodziewać się od relacji Dana z Bogiem, który nieźle namiesza w życiu wszystkich bohaterów.

– Dennis Haysbert to wielki facet, od którego w prawdziwym życiu bije pewność siebie, więc łatwo było poczuć się od niego "mniejszym". Myślę, że to wiele dodaje do dynamiki pomiędzy Danem a Bogiem, ponieważ Bóg tak czy inaczej jest postawny. A kiedy Dan zda sobie sprawę, kim była Charlotte Richards? To będzie takie: "O... Ooo". Będą działy się naprawdę wielkie rzeczy, kiedy on dopasuje elementy układanki – dodał aktor.

A co kryje się za tytułem odcinka "Daniel Espinoza: Naked and Afraid"? Jak sugeruje aktor – nazwa mówi wszystko.

– Pracowałem nad tym ciężej, niż kiedykolwiek w całym serialu. Najwięcej, ile mogę zdradzić to to, że tytuł odcinka brzmi "Daniel Espinoza: Naked and Afraid" – i mniej więcej to właśnie otrzymacie! On [Dan] przeżywa wszystkie znane człowiekowi emocje podczas zaledwie jednego odcinka – skomentował Alejandro.

Jak wiadomo, wątek Boga będzie jednym z filarów sezonu 5B. Już wcześniej zdradzono, że możemy spodziewać się poważnej rozmowy Lucyfera z ojcem. Co jeszcze przyniesie pojawienie się Boga? Tego dowiemy się już niebawem.

Lucyfer sezon 5B od 28 maja na Netfliksie

REKLAMA