Jakie seriale warto obejrzeć w najbliższym tygodniu? "Lucyfer", "Przyjaciele", "Wojna światów" i inne premiery

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Przed nami tydzień, w którym doczekamy się powrotu "Lucyfera". Inne serialowe premiery to m.in. nowa "Terapia", odcinek specjalny "Przyjaciół" czy finałowy sezon "The Kominsky Method".

Ten tydzień w serialach rozpocznie się od "Terapii" i "Wojny światów", a zakończy powrotem "Lucyfera" i "The Kominsky Method" oraz premierą młodzieżowego serialu "Panic". A w międzyczasie będą takie premiery, jak odcinek specjalny "Przyjaciół" czy 2. sezon netfliksowego serialu "Ragnarok".

Terapia (sezon 4) – 24 maja na HBO

"Terapia" powraca po ponad dekadzie na HBO w odświeżonej wersji. Akcja nowych odcinków dzieje się w Los Angeles, gdzie empatyczna i spostrzegawcza dr Brooke Taylor (Uzo Aduba) pomaga trójce pacjentów radzić sobie ze współczesnymi lękami, związanymi z pandemią koronawirusa i zmianami społeczno-kulturowymi. W roli chłopaka Brooke występuje Joel Kinnaman.

Wojna światów (sezon 2) – 24 maja na FOX

Współczesna "Wojna światów" wraca z 2. sezonem. Po serii brutalnych strat garstka ludzi, którzy przeżyli atak obcych, rozpoczyna walkę o odzyskanie planety. Minęło sześć miesięcy od pierwszego ataku. Bill (Gabriel Byrne) szuka odpowiedzi na dręczące go pytania i odkrywa coraz więcej na temat kosmitów. Najbardziej szokujące ze wszystkich odkryć jest niezaprzeczalne podobieństwo między ludźmi i kosmitami, ale Bill nie może znaleźć racjonalnego wyjaśnienia. Zastanawiający jest fakt, że najbardziej podobna do kosmitów jest Emily (Daisy Edgar-Jones).

Przyjaciele: Spotkanie po latach – 27 maja na HBO GO

"Przyjaciele: Spotkanie po latach" to długo zapowiadany program specjalny HBO Max z udziałem obsady kultowego sitcomu. Jennifer Aniston, David Schwimmer, Courteney Cox, Matthew Perry, Lisa Kudrow i Matt LeBlanc po latach wracają do kultowego już studia nagrań Warner Bros. w Burbank, Stage 24. Program specjalny z ich udziałem będzie mieć formę długiego wywiadu, ale z różnymi dodatkowymi atrakcjami, jak wspólne czytanie scenariusza, odtwarzanie słynnej gry o mieszkanie czy wizyta świątecznego pancernika. Premiera w Polsce równo z USA.

The Kominsky Method (sezon 3) – 28 maja na Netfliksie

"The Kominsky Method" wraca z finałowym sezonem i już ze zwiastuna wiemy, jaki los czeka serialowego Normana (Alan Arkin). Finałowe odcinki skupią się na tym, jak Sandy (Michael Douglas) radzi sobie ze starzeniem się bez swojego długoletniego przyjaciela u boku. Życie Sandy'ego staje się jeszcze bardziej skomplikowane, kiedy na horyzoncie znów pojawia się jego była żona Roz (Kathleen Turner. Ich relacje zaogniają się, kiedy Roz przyjeżdża do Los Angeles, żeby spędzić więcej czasu z ich córką Mindy (Sarah Baker) i jej chłopakiem Martinem (Paul Reiser).

Lucyfer (sezon 5B) – 28 maja na Netfliksie

"Lucyfer" wraca z sezonem 5B, w którym zobaczymy pokręconą historię rodzinną z niebem i piekłem w tle. Bóg (Dennis Haysbert) zstępuje na ziemię i robi niemałe zamieszanie w życiu bohaterów serialu. Twórcy obiecują też więcej wątku romantycznego Lucyfera (Tom Ellis) i Chloe (Lauren German), odcinek muzyczny z prawdziwego zdarzenia i wiele innych atrakcji.

Panic (nowość) – 28 maja na Prime Video

"Panic" to nowy serial młodzieżowy Amazon Prime Video, powstały w oparciu powieść Lauren Oliver o tym samym tytule. Poznamy historię nastoletniej Heather (Olivia Welch), która marzy, by wyrwać się z rodzinnego miasteczka w Teksasie. Każdego roku absolwenci tutejszej szkoły organizują grę nazywaną Paniką. Heather zawsze pogardzała zwyczajem, jednak tym razem główną nagrodę stanowi pokaźna suma pieniędzy, dzięki której dziewczyna miałaby szansę na opłacenie studiów. Heather postanawia dołączyć do gry – uczestnicy będą musieli zmierzyć się ze swoimi największymi lękami. Jak daleko posuną się, by wygrać?

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Czarny poniedziałek (sezon 3) – premiera 24 maja na HBO GO, zwiastun tutaj

· Mr Inbetween (sezon 3) – premiera 25 maja w USA

· Dziewczyny nad wyraz (sezon 5) – premiera 26 maja w USA, zwiastun tutaj

· Ragnarok (sezon 2) – premiera 27 maja na Netfliksie, zwiastun tutaj

· The Beast Must Die (nowość BritBox) – premiera 27 maja w UK, zwiastun tutaj

REKLAMA