"Emily w Paryżu" spotka nową miłość w 2. sezonie. Możecie go znać z "Katy Keene" albo "Scream Queens"

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

Grana przez Lily Collins tytułowa bohaterka "Emily w Paryżu" na brak absztyfikantów nie ma prawa narzekać. W 2. sezonie serialu to grono wzbogaci się o kolejnego przystojniaka.

Do długiej listy paryskich chłopaków Emily Cooper (Lily Collins) dołączył właśnie kolejny kandydat, który ma szansę podbić serce tytułowej bohaterki "Emily w Paryżu". Przynajmniej na jakiś czas – dopóki nie odzyska go Gabriel (Lucas Bravo).

Emily w Paryżu: Lucien Laviscount w 2. sezonie

Jak donosi TVLine, w 2. sezonie serialu pojawi się Lucien Laviscount ("Katy Keene", "Scream Queens") w roli potencjalnej nowej miłości Emily. Aktor zagra Alfiego, sarkastycznego i czarującego cynika, który nie zamierza mówić po francusku ani zanurzać się we francuskiej kulturze. On i panna Cooper mają antagonistyczną relację, która przekształca się w coś więcej, w miarę jak sezon się rozwija.

emily w paryżu sezon 2 Lucien Laviscount

Lucien Laviscount w "Katy Keene" (Fot. CW)

Na tym nie koniec wiadomości castingowych z francuskiego planu serialu – do obsady dołączy jeszcze dwójka aktorów. Jeremy O. Harris ("Slave Play") zagra Gregory'ego Elliotta Dupree, ikonicznego projektanta mody i byłego protegowanego Pierre'a Cadaulta (Jean-Christophe Bouvet). Mający upodobanie do przesady Gregory zawsze podróżuje z kolekcją wspaniałych ubrań – i wspaniałych mężczyzn. Pierre i Gregory kiedyś byli sobie bliscy, zanim niespodziewane i dramatyczne odejście Gregory'ego nie uczyniło ich gorzkimi rywalami.

Francuski aktor Arnaud Binard wcieli się z kolei w postać Laurenta G, czarującego i towarzyskiego właściciela popularnego klubu nocnego w Saint-Tropez. Ten imprezowy chłopak, który nigdy nie dorósł, zgadza się promować jedną z marek Emily. Ale dziewczyna szybko odkrywa, że jego związek z Savoir jest bardziej skomplikowany niż tylko marketing.

Obaj aktorzy pojawią się w 2. sezonie "Emily w Paryżu" w rolach gościnnych. Dodatkowo, William Abadie – serialowy Antoine Lambert, pierwszy klient Emily – został awansowany do stałej obsady.

Zdjęcia do 2. sezonu "Emily w Paryżu" obecnie trwają we Francji. Jak zapowiedział Darren Star, twórca serialu, w nowych odcinkach tytułowa bohaterka ewoluuje, zacznie uczyć się języka i asymilować z kulturą miasta, w którym mieszka. Nowe odcinki nie mają jeszcze daty premiery, ale jest szansa, że zobaczymy je w tym roku.

Serial Emily w Paryżu jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA