Pamiętacie bliźniaczą rękę Joeya z "Przyjaciół"? Jej właściciel obiecuje niespodziankę w odcinku specjalnym

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Pamiętacie bliźniaczą rękę Joeya? Jeśli nie, to jutrzejszy program z powrotem ekipy "Przyjaciół" odświeży wam pamięć. Na Matta LeBlanca czeka zadanie specjalne!

"Przyjaciele" powracają po 17 latach od zakończenia serialu. Już jutro fani będą mogli zobaczyć program specjalny zatytułowany "Przyjaciele: Spotkanie po latach". Zwiastun programu zapowiadał quizy, wspomnienia i rozmowy. Thomas Lennon, który pojawił się w odcinku "Ten w Vegas, cz. 2" jako posiadacz identycznych dłoni jak Joey (Matt LeBlanc), zdradził jedną z atrakcji, która będzie w programie.

Przyjaciele: Bliźniacza ręka Joeya powróci

We wspomnianym odcinku Joey orientuje się, że jego krupier ma identyczne dłonie jak on. Postanawia stworzyć biznes i pokazywać turystom za pieniądze "bliźniacze dłonie". Thomas Lennon w wywiadzie dla E! News zdradził, że pojawił się w specjalnym odcinku. On i parę innych osób schowało się za kotarą i pokazali tylko ręce. Cel? Sprawdzenie, czy Matt LeBlanc rozpozna swojego bliźniaka od dłoni.

przyjaciele-spotkanie-po-latach

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Lennon wrócił wspomnieniami do swojego występu w "Przyjaciołach". Powiedział, że było to dla niego niezwykłe przeżycie, a ludzie podchodzili do niego na ulicy, nazywając go bliźniaczą ręką Joeya.

– W tamtym momencie "Przyjaciele" byli już najpopularniejszym serialem na świecie, więc wejście na plan było naprawdę intensywnym przeżyciem. To było trochę jak pójście na czyjeś Święto Dziękczynienia, gdzie wszyscy się znają, dużo się dzieje i istnieją dramy, o których nie masz pojęcia.

Z pewnością było to trochę intensywne, a powodem, dla którego pamiętam to tak dobrze, jest to, że nieważne w ilu filmach zagrałam lub ile napisałem, czegokolwiek nie zrobiłem – gdy ludzie do mnie podchodzą, zawsze mówią: "bliźniacza ręka Joeya! Ta ręka to TA ręka!". Zagrałem w jakichś stu innych filmach, ale nikogo to nie obchodzi. Wszyscy myślą tylko o "Przyjaciołach" – powiedział aktor.

W programie zobaczymy całą główną obsadę: Jennifer Aniston (Rachel), Davida Schwimmera (Ross), Courteney Cox (Monica), Matthew Perry'ego (Chandler), Lisę Kudrow (Pheobe) i Matta LeBlanca. Pojawią się również goście specjalni, m.in. BTS czy Reese Witherspoon (serialowa siostra Rachel). Polscy fani będą mogli zobaczyć ponowne spotkanie obsady w ten sam dzień co Amerykanie, czyli jutro na HBO GO.

Przyjaciele: Spotkanie po latach – premiera 27 maja na HBO GO

REKLAMA