"Przyjaciele: Spotkanie po latach" wkrótce też w Polsce! HBO GO podaje datę premiery odcinka specjalnego

"Przyjaciele: Spotkanie po latach" (Fot. HBO Max)

A jednak nie będziemy musieli czekać w nieskończoność, żeby zobaczyć w Polsce spotkanie po latach ekipy "Przyjaciół". HBO potwierdziło bliską premierę programu na platformie HBO GO.

Obsada serialu "Przyjaciele" spotkała się w kwietniu po 17 latach przerwy, by nagrać zapowiadany od dawna program specjalny. Jak informuje HBO, w Polsce obejrzymy go równo z Amerykanami, czyli 27 maja – wyłącznie w serwisie HBO GO.

Przyjaciele – odcinek specjalny wkrótce też w Polsce

Jennifer Aniston, David Schwimmer, Courteney Cox, Matthew Perry, Lisa Kudrow i Matt LeBlanc po latach wracają do kultowego już studia nagrań Warner Bros. w Burbank, Stage 24. Program specjalny z ich udziałem będzie mieć formę długiego wywiadu, ale z różnymi dodatkowymi atrakcjami, jak wspólne czytanie scenariusza, odtwarzanie słynnej gry o mieszkanie czy wizyta świątecznego pancernika.

W programie "Przyjaciele: Spotkanie po latach" pojawią się również znani goście, w tym David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon i Malala Yousafzai.

Reżyserem programu specjalnego jest Ben Winston. Obowiązki producentów wykonawczych pełnili Winston wraz z producentami wykonawczymi serialu "Przyjaciele" – Kevinem Brightem, Martą Kauffman i Davidem Crane'em.

Wielkie świętowanie już się zaczęło w amerykańskich mediach – magazyn "People" poświęcił "Przyjaciołom" swoją najnowszą okładkę i zaprezentował pierwsze zdjęcia ze spotkania. Z kolei aktorzy zdradzili, co robiliby dzisiaj bohaterowie "Przyjaciół".

Przyjaciele: Spotkanie po latach – premiera 27 maja na HBO GO

Przyjaciele: Spotkanie po latach kiedy premiera w polsce

REKLAMA