Fani niepokoją się stanem zdrowia Matthew Perry'ego. Twórcy specjalnego odcinka "Przyjaciół" zabierają głos

"Przyjaciele: Spotkanie po latach" (Fot. HBO Max)

Powrót "Przyjaciół" przyniósł nie tylko falę ciepłych wspomnień, ale również plotki dotyczące zdrowia Matthew Perry'ego. Fani są zaniepokojeni, a twórcy postanowili zabrać głos wobec spekulacji.

Od 27 maja fani serialu "Przyjaciele" mogą oglądać odcinek specjalny. Na planie ponownie pojawili się Jennifer Aniston (Rachel), David Schwimmer (Ross), Courteney Cox (Monica), Matthew Perry (Chandler), Lisa Kudrow (Phoebe) i Matt LeBlanc (Joey). Uwagę fanów wzbudziła nie tylko informacja o tym, że dwójka aktorów chciała być razem też prywatnie, czy duet Lisy Kudrow i Lady Gagi z piosenką "Smelly Cat". Od kilku dni pojawiają się spekulacje na temat złego stanu zdrowia Matthew Perry'ego.

Przyjaciele: Fani boją się o Matthew Perry'ego

Kilka lat temu Matthew Perry wyznał, że zmagał się z depresją i nadużywaniem różnych substancji, m.in. narkotyków i alkoholu, co sprawiło, że prawie nie pamięta okresu kręcenia serialu między trzecim a szóstym sezonem. W 2018 roku przeszedł również operację z powodu perforacji przewodu pokarmowego.

Temat powrócił po premierze programu specjalnego "Przyjaciele: Spotkanie po latach" na HBO Max. Pojawiły się głosy, że aktor wygląda na zmęczonego, nieobecnego i przygnębionego. Podniesiono również kwestię tego, że podczas wywiadów trudno było zrozumieć, co mówi Perry. Reżyser programu, Ben Winston, w wywiadzie dla The Hollywood Reporter zdementował plotki.

– [On] był świetny. Ludzie potrafią być czasem niemili. Marzy mi się, by tak nie było. Praca z nim była czystą przyjemnością. Jest niesamowicie zabawnym człowiekiem i wydawało mi się, że miał kilka naprawdę świetnych kwestii w programie. Czułem się szczęściarzem, że mogłem go reżyserować i znajdować się w jego obecności – powiedział Winston.

przyjaciele matthew perry plotki

"Przyjaciele: Spotkanie po latach" (Fot. HBO Max)

Podobne stanowisko zajął producent wykonawczy "Przyjaciół", Kevin Bright, który też zapewnił, że nie ma obaw związanych ze stanem zdrowia aktora.

– Ludzie mówią, co chcą. Myślę, że wszystko jest z nim w porządku. Wydawał się być silniejszy i w lepszej kondycji od czasu, gdy widziałem go po raz ostatni, był również naprawdę podekscytowany na myśl o przyszłości – dodał Bright.

Anonimowy informator powiedział tabloidowi "The Sun", że aktor parę dni przed kręceniem specjalnego odcinka, przeszedł zabieg dentystyczny – co ma wyjaśnić dziwne zachowanie Perry'ego.

Przyjaciele: Spotkanie po latach jest dostępne na platformie HBO GO

REKLAMA