Kiedy kończą się zdjęcia do 4. sezonu "Stranger Things"? David Harbour zdradził orientacyjną datę

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Prace na planie 4. sezonu "Stranger Things" trwają od jesieni 2020 roku – a kiedy się zakończą? David Harbour ma dla was (całkiem) dobre wieści.

4. sezon "Stranger Things" to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier serialowych. Zdjęcia rozpoczęły się w lutym 2020 roku, ale po kilku tygodniach przerwała je pandemia COVID-19. Ekipa wróciła na plan jesienią, ale prace nie posuwają się do przodu w zwykłym tempie. Opóźnienia i niepewność aktorów, kiedy będą kręcić kolejne swoje sceny, to norma. Kiedy uda się zakończyć zdjęcia?

Stranger Things sezon 4: Kiedy kończą się zdjęcia?

Oficjalnych wieści na ten temat nie ma, a nieoficjalnie znów wygadał się David Harbour. Serialowy Jim Hopper, szef policji Hawkins, pojawił się w programie "Jimmy Kimmel Live!" i oczywiście padło pytanie o 4. sezon "Stranger Things"?

– Nie powinienem tego mówić, ale ci powiem. Już prawie skończyłem. Mam jeszcze jeden krótki epizod, powinniśmy skończyć jakoś w sierpniu – powiedział.

Aktor zauważył, że filmowo ostatnio ma dziwnie dużo wspólnego z Rosją – nie dość że w "Stranger Things" wylądował w rosyjskim więzieniu, to jeszcze zagrał Czerwonego Strażnika w MCU.

– To zabawne, skończyliśmy [3. sezon "Stranger Things"] chyba jakoś w marcu 2019, nie? A potem to się ukazało niedługo przed pandemią i wiedziałem, że idę do rosyjskiego więzienia. A następnie, dosłownie miesiąc później, dostałem telefon od Marvela, że chcą, abym zagrał gościa, który zaczyna w rosyjskim więzieniu – opowiadał Harbour.

W programie niestety zabrakło spekulacji na temat potencjalnej daty premiery 4. sezonu "Stranger Things". Ale wiadomo, że trochę jeszcze będziemy musieli poczekać. Finn Wolfhard, serialowy Mike, sugerował niedawno, że nowe odcinki zobaczymy dopiero w 2022 roku. Inne potencjalne daty, które się pojawiały, to okolice Halloween lub Boże Narodzenie 2021.

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA