Twórcy "Lucyfera" przyznają, że okłamali fanów w sprawie powrotu jednej z ważnych postaci do serialu

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Sezon 5B "Lucyfera" zaskoczył fanów powrotem jednej z postaci, która zniknęła z serialu w 2. sezonie. Teraz Joe Henderson mówi, że celowo kłamał na ten temat.

Zaskoczeni powrotem Tricii Helfer w sezonie 5B "Lucyfera"? Choć wcześniej w sieci pojawiały się pewne przecieki, Joe Henderson rozwiewał nadzieje, podkreślając, że ten sezon należy do Boga (Dennis Haysbert).

Lucyfer sezon 5B: Twórcy kłamali ws. powrotu Tricii Helfer

Shorwunner serialu przyznaje, że specjalnie nakręcał zainteresowanie widzów wokół Lucka (Tom Ellis) i jego ojca, pomijając przy tym celowo boginię.

– Spora część wątku Boga dotyczyła jego relacji z Lucyferem, ale to również opowieść o jego relacji z mamą. Przy okazji, skłamałem w licznych wywiadach, mówiąc, że ona nie wróci – mówiłem, że to wszystko to jest historia Boga, ponieważ nie chciałem, żeby ktoś się domyślał, tak abyśmy mogli zaskoczyć widzów – mówi w rozmowie z TVLine.

lucyfer sezon 5b mama lucyfera powrót

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Joe Henderson zaznacza także, że czuł potrzebę ponownego sprowadzenia bogini na ekran, ponieważ nie miała ona wcześniej możliwości przedstawienia swojej frustracji związanej z Bogiem i życiem w niebie.

– Czuliśmy, że to dla nas ważne, żeby porozmawiać o tym, że ona miała prawo być sfrustrowana. Była bohaterką swojej własnej historii w 2. sezonie, Bóg zdał sobie sprawę, że może potrzebuje teraz spędzić trochę czasu w jej świecie, po tym, jak ona spędziła tyle w jego – dodaje.

Wizyta Tricii Helfer na planie serialu nie trwała długo, bo pojawiła się i zniknęła w tym samym odcinku. Bogini zabrała Boga do swojego wszechświata, by teraz on mógł spędzić u jej boku część wieczności.

Lucyfer sezon 5B jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA