Dawna ekipa "Chirurgów" znów razem – zobaczcie, z kim spotkała się Ellen Pompeo

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Tej trójki razem nie widzieliśmy od dawna. Ellen Pompeo pochwaliła się na Instagramie spotkaniem z Erikiem Dane'em i Justinem Chambersem, którzy już odeszli z "Chirurgów".

Alex Karev już nie jest częścią świata "Chirurgów", ale Justin Chambers wciąż jest częścią świata Ellen Pompeo. Aktorka znana z roli Meredith Grey pochwaliła się w instastories nagraniem ze spotkania z nim, a także Erikiem Dane'em, czyli serialowym doktorem Markiem Sloanem.

Chirurdzy: Ellen Pompeo i spotkanie po latach

Spotkanie najprawdopodobniej miało czysto prywatny charakter, bez związku z nadchodzącym 18. sezonem "Chirurgów". Trójka aktorów spotkała się w restauracji. Podczas gdy Eric Dane i Ellen Pompeo pozują do zdjęcia, Justin Chambers – teraz z blond fryzurą – podchodzi do nich z tyłu, udając kelnera. "Co byście państwo chcieli na kolację?" – pyta, a jego dawna koleżanka z planu wybucha śmiechem.

Przypomnijmy, Eric Dane grał w "Chirurgach" do 2012 roku. Dr Sloan aka "McSteamy" zmarł w 9. sezonie w następstwie tego samego wypadku lotniczego, w którym zginęła Lexie Grey (Chyler Leigh). Grany przez Justina Chambersa dr Karev na szczęście uszedł z życiem – pożegnaliśmy go w 2020 roku, kiedy to opuścił Seattle i swoją żonę Jo (Camilla Luddington), by wrócić do byłej, Izzie Stevens (Katherine Heigl), która okazała się być także matką jego dzieci.

Jesienią "Chirurdzy" mają powrócić z 18. sezonem – i na tym prawdopodobnie się nie skończy. Telewizja ABC myśli nie tylko o kontynuacji medycznego tasiemca, ale także o potencjalnym spin-offie. Na razie nie wiadomo, która postać – bądź postacie – miałaby być bohaterem nowego serialu z uniwersum "Chirurgów".

REKLAMA