Rozpoczęły się zdjęcia do 4. sezonu "Westworld". Jeffrey Wright podzielił się fotką z planu nowych odcinków

"Westworld" (Fot. HBO)

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią ekipa serialu "Westworld" wróciła na plan. Zobaczcie, jak Jeffrey Wright zaanonsował powrót do roli Bernarda.

Fani "Westworld" bardzo długo czekali na wieści o 4. sezonie. 3. sezon oglądaliśmy wiosną 2020 roku i po nim zapadła cisza. Aż do teraz.

Westworld sezon 4 – rozpoczęły się zdjęcia

Jeffrey Wright, czyli serialowy Bernard Lowe, wrzucił na Instagram zdjęcie zza kulis 4. sezonu. Wpis składa się ze fotki plakietki z imieniem jego bohatera i podpisu "Dzień dobry... stary przyjacielu". Nie ma oficjalnej informacji o rozpoczęciu produkcji, ale ponieważ niedawno zapowiadała je także Thandiwe Newton, możemy założyć, że prace już ruszyły.

O fabule 4. sezonu "Westworld" w tym momencie nie wiemy jeszcze nic. W nowych odcinkach nie zobaczymy już Dolores, ale prawdopodobnie zobaczymy jeszcze Evan Rachel Wood. Czy to oznacza, że serial skupi się bardziej na Maeve (Thandiwe Newton), nowej Dolores/Hale (Tessa Thompson) i innych postaciach?

– Niczego takiego bym nie zakładał. Jesteśmy ogromnymi szczęściarzami. Mamy jedną z najbardziej utalentowanych obsad w telewizji. I część zabawy z tym serialem od samego początku polega na tym, że jeden aktor może grać kilka ról i że historia może się zmieniać – zmieniać gatunki, zmieniać czas. (...) Myślę, że chcielibyśmy zobaczyć niektóre albo większość tych twarzy w zupełnie innych okolicznościach i w zupełnie innych relacjach – mówił rok temu Jonathan Nolan, jeden z twórców.

Do obsady "Westworld" ostatnio dołączyła Aurora Perrineau ("Syn marnotrawny"). Na razie nie podano szczegółów na temat jej postaci, wiadomo jedynie, że będzie to znacząca rola – aktorka pojawi się przynajmniej w pięciu odcinkach.

Premiery 4. sezonu "Westworld" możemy się spodziewać dopiero w 2022 roku.

Westworld jest dostępny na HBO GO

REKLAMA