To nie koniec historii z "WandaVision". Szef Marvel Studios zapewnia, że będzie kontynuacja

"WandaVision" (Fot. Disney+)

"WandaVision" podbiło serca widzów, którzy jeszcze przed końcem 1. sezonu zaczęli dopytywać o kolejny. Twórca produkcji, Kevin Feige zasugerował, że to nie koniec historii!

"WandaVision" to pierwszy serial MCU powstały dla platformy Disney+. Kevin Feige, szef Marvel Studios już wcześniej wypowiadał się na temat potencjalnego 2. sezonu. W ostatnich dniach obiecał, że to nie koniec historii z WandaVision.

WandaVision: Historia będzie kontynuowana

Jak donosi ComicBook, podczas panelu MCU na PaleyFest Kevin Feige odpowiadał na pytania fanów. Szef Marvel Studios odniósł się do spekulacji, czy "WandaVision" otrzyma kolejny sezon, czy może historia będzie kontynuowana w inny sposób.

– "Tak" dla ewolucji fabuły – prawdopodobnie i nieuchronnie w wielu różnych produkcjach – powiedział Feige.

wandavision 2 sezon

"WandaVision" (Fot. Disney+)

Jak wiadomo, Elizabeth Olsen pojawi się jako Wanda Maximoff w nadchodzącym filmie "Doctor Strange in the Mulitverse of Madness". Szef Marvel Studios obiecał, że to tam najpierw zobaczymy kontynuację wątków z serialu – ale na tym się nie skończy.

– To pierwsze miejsce, w którym ta historia będzie kontynuowana, ale będą także inne – dodał.

Feige we wcześniejszych wywiadach podkreślał, że tworzenie w MCU jest skomplikowane, ponieważ stanowi ono spójną całość.

– Fajne w MCU są wszystkie crossovery, które możemy robić pomiędzy serialami, pomiędzy filmami. Będzie się to różnić w zależności od historii. Czasami pójdzie to w stronę 2. sezonu, czasami filmu fabularnego i potem z powrotem serialu. Czasami, co jeszcze nie zostało ogłoszone, myślimy o zamówieniu 2. sezonu nadchodzących seriali i planujemy je – powiedział.

Obecnie na platformie Disney+ emitowany jest serial "Loki" z  Tomem Hiddlestonem w roli głównej. Kevin Feige zostawia otwartą furtkę dla kolejnych sezonów – jednak póki co studio skupia się na wypuszczaniu pojedynczych serii.

REKLAMA