"Paliłem po 20 fajek dziennie". Tom Hopper z "The Umbrella Academy" o zdrowiu i zaburzeniach odżywiania

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Tom Hopper, gwiazda "The Umbrella Academy", opowiedział o swoich problemach z paleniem i zaburzeniami odżywiania. Aktor wyznał, że pochłaniał hurtowe ilości fast foodów.

"The Umbrella Academy" ma powrócić z 3. sezonem, do którego zdjęcia ruszyły w lutym tego roku. Widzowie już by chcieli wiedzieć, co spotka ich ulubionych bohaterów, tymczasem Tom Hopper (Luther) zszokował fanów, opowiadając o swojej przeszłości pełnej problemów zdrowotnych.

The Umbrella Academy: Tom Hopper o uzależnieniu

Podczas wywiadu dla magazynu People Tom Hopper powiedział że w młodości był uzależniony od papierosów. Aktor nazwał siebie "ekstremistą" i przyznał, że miał problemy ze zbalansowaniem diety oraz paleniem.

– Jestem dość ekstremistyczny w wielu rzeczach, które robię. Jeśli się coś robię, to na całego, co dotyczyło też szkodliwych rzeczy, jak palenie 20 [papierosów] dziennie, bez problemu. Szokujące! Przerażające! Ale tyle właśnie paliłem w wieku około 25 lat – powiedział.

The Umbrella Academy sezon 2

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Gwiazda "The Umbrella Academy" znana jest ze świetnie zbudowanej sylwetki – jednak jak się okazuje, Hopper miał problemy, które nie były widoczne dla innych.

– Przez większość dni jadałem fast foody. Przeciętna wycieczka do McDonalda była zestawem BigMac z dużym koktajlem truskawkowym. A potem jeszcze dwa cheeseburgery na dokładkę. Potrafiłem zjeść 12 pączków z Krispy Donuts za jednym razem i to bez problemu. Zjadłbym dużą pizzę z Domino's z oferty "dwie na wtorek". Na zewnątrz wyglądałem jak facet, który chodzi na siłownię. Nie byłem szczególnie szczupły, ale moje ciało ciągle to wszystko przetwarzało, nie wiem, czy była to kwestia metabolizmu czy młodego wieku. Ale wewnątrz byłem bałaganem (...) – wyznał Hopper.

Aktor powiedział, że z powodu trybu życia, jaki prowadził, cierpiał na chroniczne bóle głowy, ciągle chorował i cały jego organizm był rozregulowany. Dzięki dietom i ćwiczeniom wyglądał dobrze na zewnątrz i nie przejmował się swoim zdrowiem. Jak dodał, dopiero dzięki pomocy rodziny i przyjaciół odnalazł balans i nie boi się mówić o swoich doświadczeniach.

The Umbrella Academy jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA