Netflix pokazał wypakowany emocjami klip z 3. sezonu "Virgin River" – zobaczcie, jak Mel pociesza Jacka

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Łzy, rozmowy o uczuciach i rozbijanie różnych rzeczy? Zobaczcie, jak Mel i Jack wyznają sobie miłość i wspierają się nawzajem w klipie z 3. sezonu "Virgin River".

Szykujcie chusteczki, bo w lipcu powraca "Virgin River". Zwiastun już widzieliśmy, a teraz Netflix dorzucił krótki klip z rozmową Jacka (Martin Henderson) i Mel (Alexandra Breckenridge).

Virgin River – klip z 3. sezonu. Mel pociesza Jacka

Scena dzieje się jakiś czas po cliffhangerze z finału 2. sezonu "Virgin River", w którym Jack został postrzelony przez nieznanego sprawcę. Pod względem fizycznym ukochany Mel doszedł już do siebie – gorzej z psychiką. "Bycie emocjonalnym nie działa w moim przypadku. Tylko rozbijam różne rzeczy" – mówi Jack. "Cóż, możesz rozbić, co tylko chcesz. Ale wolałabym, żebyś to robił w barze, bo nie mam ubezpieczenia dla najemców" – odpowiada Mel. Po czym para wyznaje sobie miłość.

W oficjalnym opisie 3. sezonu "Virgin River" Netflix obiecuje takie atrakcje, jak pogrzeb, pożar, rozwód, huragan i nowy romans. Wypakowany zwrotami akcji sezon ma utrzymywać widzów od początku do końca na krawędzi fotela.

Do obsady dołączy kilka nowych osób. Zibby Allen ("Flash") zagra Brie, siostrę Jacka – inteligentną i odważną prawniczkę, która potrafi się też dobrze bawić. Stacey Farber ("Superman & Lois") wcieli się postać Tary Anderson, córki Lilly, która pomaga matce w wychowywaniu Chloe. Kai Bradbury ("Motherland: Fort Salem") pojawi się z kolei w roli chłopaka o imieniu Denny.

Premiera 3. sezonu Virgin River 9 lipca na Netfliksie

REKLAMA