Fan "Chirurgów" stwierdził, że 17. sezon to "śmieci". Ellen Pompeo odpowiedziała mu w zaskakujący sposób

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Ellen Pompeo zaskoczyła fanów odpowiedzią na tweeta, którego autor określił 17. sezon "Chirurgów" mianem śmieci. Zdradziła też, że sama obejrzała do końca tylko jeden serial.

"Chirurdzy" mają ze sobą specyficzny sezon, w którym pandemia COVID-19 spotykała się ze snami o plaży, na której można było spotkać dawnych znajomych, jak Derek Shepherd (Patrick Dempsey). Nie każdemu się podobało i niektórzy nie omieszkają mówić tego głośno.

Chirurdzy: 17 sezon to śmieci? Gwiazda komentuje

Ellen Pompeo zaskoczyła fanów stoicką odpowiedzią na tweeta, którego autor stwierdził, że kocha ten serial, ale 17. sezon to istny śmietnik.

– Wszystko dobrze! 17 sezonów, [więc] nie możemy zadowalać wszystkich przez cały czas. Zdecydowanie nie jest łatwo wciąż to robić i utrzymywać to w świetnej formie. Rozumiem to. Dzięki za obejrzenie tego tak czy siak. I dzięki za twoją opinię – to ma znaczenie. Serdecznie pozdrawiam – napisała aktorka.

W kolejnych tweetach Pompeo napisała, że ludzie mają prawo mówić, co myślą i że ona sama też wielu rzeczy nie lubi. Przyznała również, że sama ma zwyczaj porzucać seriale w trakcie – jedyny, który obejrzała do końca, to "Rodzina Soprano".

Choć "Chirurdzy" są już serialowym weteranem, a negatywne opinie o kolejnych sezonach są coraz częstsze, nic nie wskazuje na to, żeby twórcy planowali szybko kończyć. Telewizja ABC zamówiła 18. sezon – w którym w głównej roli powróci Ellen Pompeo – i prawdopodobnie będą też kolejne. Niewykluczone jest także zamówienie kolejnego spin-offu.

REKLAMA