"Ted Lasso" jak "Imperium kontratakuje"? Zobaczcie zwiastun 2. sezonu najbardziej optymistycznej komedii

"Ted Lasso" (Fot. Apple TV+)

"Ted Lasso" wraca z 2. sezonem i jest gotowy, by wygrywać. Apple TV+ pokazało zwiastun nowych odcinków serialu komediowego, który był jedną z najlepszych niespodzianek zeszłego roku.

Ted Lasso powraca i jest gotowy do działania, oczywiście z uśmiechem na ustach. I spadek AFC Richmond do niższej ligi bynajmniej nic nie zmienia, bo absurdalnie optymistyczny trener grany przez Jasona Sudeikisa nie stracił wiary w sukces.

Ted Lasso sezon 2 – zobaczcie pełny zwiastun

W pełnym zwiastunie 2. sezonu komedii Apple TV+ nie brak tego wszystkiego, za co uwielbialiśmy serial rok temu. Pojawia się Led Tasso, wyjątkowo dziwne alter ego głównego bohatera, przynajmniej jeśli chodzi o metody trenerskie. Rebecca i Ted (Hannah Waddingham) mają kilka sympatycznych wspólnych momentów, a związek Roya (Brett Goldstein) i Keeley (Juno Temple) wydaje się rozwijać w najlepsze.

Jak zdradziła Hannah Waddingham w rozmowie z serwisem Collider, Jason Sudeikis określił 2. sezon "Teda Lasso" jako "Imperium kontratakuje" i jej zdaniem wypada tylko się z nim zgodzić – cokolwiek by to nie znaczyło.

"Ted Lasso" ma już zamówienie na 3. sezon, a według Apple TV+ serial bije rekordy na platformie, jeśli chodzi o produkcje, które widzowie oglądają od początku do końca. Jason Sudeikis zgarnął za główną rolę Złoty Glob i nagrodę SAG, a w lipcu prawdopodobnie otrzyma także nominację do Emmy. 2. sezonu "Teda Lasso" nie mogło także zabraknąć na naszej liście najbardziej oczekiwanych seriali lata 2021.

Ted Lasso sezon 2 – premiera 23 lipca na Apple TV+

REKLAMA