"The Fall" jeszcze wróci z 4. sezonem? Gillian Anderson zdradziła, że były rozmowy na ten temat

"The Fall" (Fot. BBC)

Chłodna detektyw Stella Gibson może jeszcze wrócić na nasze ekrany. Gillian Anderson przyznaje, że bardzo by tego chciała – a do tego były już dyskusje o 4. sezonie "The Fall".

3. sezon "The Fall" oglądaliśmy jesienią 2016 roku, czyli blisko pięć lat temu – a jednak temat potencjalnej kontynuacji wciąż powraca. Gillian Anderson, odtwórczyni roli detektywki Stelli Gibson, często mówi w wywiadach, że to jedna z jej ulubionych ról i chętnie by do niej powróciła.

The Fall z 4. sezonem? Gillian Anderson komentuje

W serwisie Variety ukazała się jej rozmowa z Elisabeth Moss. Aktorki przepytywały się nawzajem, a wśród pytań, które padły, nie zabrakło też tego o ewentualne powroty do ulubionych ról. Anderson bez zastanowienia powiedziała, że chciałaby znów zagrać Stellę z "The Fall".

– Myślę, że prawdopodobnie "The Fall" i to jest coś, o czym dyskutujemy. Nawet gdy kończyliśmy te trzy sezony, rozmawialiśmy o tym, że pewnego dnia powrócimy – może w ten sam sposób, w jaki powracał "Prime Suspect". U nich były ogromne przerwy pomiędzy sezonami. Nasz scenarzysta/twórca/reżyser Allan Cubitt jest gotowy, by do tego wrócić i ponownie ją odwiedzić – zapewniła Anderson.

the fall sezon 4 czy będzie

"The Fall" (Fot. BBC)

A jak na to samo pytanie odpowiedziała Elisabeth Moss? Okazuje się, że bardziej niż o ponownym wcieleniu się w postać Peggy Olson z "Mad Men" marzy jej się powrót do roli Robin Griffin, detektywki z "Top of the Lake".

– Peggy – podoba mi się miejsce, w którym ją zostawiliśmy w "Mad Men". To było od 1960 do 1970 roku i mam wrażenie, że wiem, co by się z nią dalej działo. Myślę, że ona została dyrektorką kreatywną agencji i pracowała przez resztę życia, tak jak chciała. Ale cóż, nigdy nie mów nigdy. Ale myślę, że [postać], którą chciałabym zagrać, to ta z "Top of the Lake", rzeczy, którą robiłam z Jane Campion. Zawsze rozmawialiśmy o tym, żeby to były trzy sezony. Myślę, że to właśnie tam jest zdecydowanie więcej historii do opowiedzenia – powiedziała Moss.

Na szybkie powroty "The Fall" i "Top of the Lake" oczywiście nie możemy liczyć. Ale jeśli interesują was mroczne kryminały z kobiecymi postaciami w centrum uwagi, koniecznie sprawdźcie "Mare z Easttown" i nasz top 10 seriali w podobnym stylu.

REKLAMA