Jennifer Aniston nie rozumiała, przez co przechodził Matthew Perry podczas kręcenia "Przyjaciół"

"Przyjaciele: Spotkanie po latach" (Fot. HBO Max)

Matthew Perry miał stany lękowe podczas kręcenia "Przyjaciół", a Jennifer Aniston przyznaje, że wtedy w ogóle tego nie rozumiała. Zmieniło się to po "Spotkaniu po latach".

Obsada kultowego sitcomu "Przyjaciele" powróciła ostatnio na plan z okazji programu specjalnego HBO Max "Spotkanie po latach". O gwiazdach produkcji znów zrobiło się głośno – wszyscy chętnie udzielają wywiadów i wspominają pracę na planie. Jennifer Aniston (Rachel) odniosła się do problemów Matthew Perry'ego (Chandler), który miał stany lękowe w czasie kręcenia serialu.

Przyjaciele: Jennifer Aniston o stresie Perry'ego

W wywiadzie dla "Today" Aniston przyznała, że wtedy nie miała pojęcia, co naprawdę Matthew Perry przeżywał na planie. Jak wyznała, nie rozumiała, jak bardzo stresujące bywała dla niego praca.

– Nie rozumiałam poziomu niepokoju i samoudręki, jaką przechodził Matthew Perry, gdy widownia się nie śmiała, i tego, jak go to wyniszczało. Ale to ma sens – powiedziała.

przyjaciele matthew perry stres jennifer aniston

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Podczas programu "Spotkanie po latach" Matthew Perry – ku zaskoczeniu reszty obsady – podzielił się trudnymi doświadczeniami. Przyjaciele" kręceni byli przed publicznością. Gdy ta nie reagowała śmiechem na którąś z kwestii, aktor od razu wpadał w panikę. Jak przyznał, w takich momentach cały się pocił i dostawał konwulsji.

– Czułem, że umrę, jeśli oni się nie zaśmieją. To z pewnością nie było zdrowe – wspominał Perry.

Fani, którzy oglądali program HBO Max z udziałem ekipy "Przyjaciół", zwrócili uwagę na Matthew Perry'ego – pojawiły się pogłoski o złym stanie zdrowia aktora. Reżyser programu jednak zdementował wszelkie plotki.

Przyjaciele: Spotkanie po latach jest dostępne na platformie HBO GO

REKLAMA