Od zabójczyni do świętoszki? W 4. sezonie "Obsesji Eve" zobaczymy zaskakującą przemianę Villanelle

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

4. sezon "Obsesji Eve" ma być ostatnim – jednak plotki sugerują, że będzie to pełne niespodzianek pożegnanie. Czeka nas m.in. ogromna przemiana Villanelle!

"Obsesja Eve" napotkała spore problemy w trakcie pandemii. Stacja BBC America ogłosiła, że 4. sezon będzie finałowym. Ostatnia seria ma liczyć osiem odcinków, toczą się również rozmowy na temat potencjalnych spin-offów. Plotki sugerują, że w finałowym sezonie serialu czekają nas spore niespodzianki.

Obsesja Eve: Przemiana Villanelle w 4. sezonie

Jak donosi brytyjski tabloid "The Sun", anonimowy informator zdradził, że fani serialu mogą spodziewać się wielu zaskoczeń. Jedną z najciekawszych informacji jest ta o przemianie Villanelle. Czy bohaterka grana przez Jodie Comer porzuci dotychczasowe życie?

– Villanelle zwróci się w kierunku Boga dość szybko w 4. sezonie, co sprawi, że wielu widzów otworzy oczy, ponieważ ona spędziła większość życia na mordowaniu ludzi. Ale to charakterystyczne zagranie dla twórców "Obsesji Eve", którzy od zawsze lubili trzymać fanów w napięciu dzięki nieprzewidywalnej fabule. To daje pewność, że dramat, który był jednym z najgłośniejszych w ciągu ostatnich trzech lat, nie zakończy tak po prostu  – powiedział informator.

Obsesja Eve sezon 4 villanelle

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

Jak potoczą się losy Eve (Sandra Oh) i Villanelle? Tego dopiero się dowiemy. Finałowy sezon ma mieć nową showrunnerkę i główną scenarzystkę. Laura Nel ("Sex Education", "Secret Diary of a Call Girl") zastąpi Suzanne Heathcote ("Fear the Walking Dead"), która tworzyła 3. sezon. Nowe odcinki planowane są na 2022 rok.

Obsesja Eve jest dostępna w serwisie HBO GO

REKLAMA