Fani "Mare z Easttown" opanowali miasteczko z serialu. Do akcji wkroczyła policja ze specjalnym apelem

"Mare z Easttown" (Fot. HBO)

Kiedyś wszyscy rzucali pizzę na dach domu Waltera White'a, teraz problem z fanami serialu mają mieszkańcy Wallingford, gdzie kręcono "Mare z Easttown". Policja apeluje, żeby tam nie jeździć.

Miniserial HBO "Mare z Easttown" odniósł niemały sukces. Produkcja miała rekordową oglądalność na HBO Max. Twórcy mogą się cieszyć – ale nie każdemu sukces serialu wyszedł na dobre. Mieszkańcy miasteczka Wallingford w Pensylwnii, w którym odbywały się zdjęcia, mają problem z nieco zbyt natrętnymi fanami.

Fani opanowali miasteczko z Mare z Easttown

Jak podaje Screen Rant, mieszkańcy Wallingford są nachodzeni przez fanów serialu, którzy chcą odnaleźć miejsca znane z produkcji oraz zrobić sobie tam zdjęcia. Szczególną uwagą cieszy się wejście domu, w którym mieszkała serialowa Mare (Kate Winslet). Wizyty fanów na tyle uprzykrzają życie, że na facebookowym profilu departamentu policji w Nether Providance pojawił się komunikat.

– Tak, to super, że dużo kręcili w naszym miasteczku. Tak!!! To świetnie, że Kate Winslet "mieszkała w Wallingford". Nie!!! To nie jest fajne, jeśli odwiedzacie domy, w których kręcili, wchodzicie na teren posesji i nękacie właścicieli oraz ich dzieci dniami i nocami. Naprawdę! To po prostu zwykły dom. Dajcie spokój. Jeśli planujecie zrobić sobie wycieczkę, ZATRZYMAJCIE SIĘ i pomyślcie. Funkcjonariusze będą na terenie dookoła i podejmą odpowiednie działania. Nie będzie żadnych ostrzeżeń, są umieszczone odpowiednie znaki. Wtargnięcia na posesje, blokowanie ruchu, zakłócanie spokoju itd. nie będą tolerowane. Dziękujemy – czytamy.

Mare z Easttown zakłócanie spokoju

"Mare z Easttown" (Fot. HBO)

Wielu mieszkańców skarżyło się na natrętnych fanów, którzy bez ich zgody wchodzą na posesje i robią zdjęcia. Jak podaje Philadelphia 6ABC, prawdziwa właścicielka domu Mare wyznała, że ludzie przychodzą praktycznie bez przerwy. Kobieta przywołała także sytuacje, w której jedna z fanek zaczęła rzucać w jej stronę wulgaryzmami, gdy poprosiła o zaprzestanie robienia zdjęć, ponieważ jej córeczka bawiąca się na posesji boi się obcych.

Szum wokół serialu sprawił, że zaczęto mówić o potencjalnym 2. sezonie. Twórca serialu, Brad Ingelsby, mówi, że na razie nie ma pomysłu, ale jest otwarty na powrót do Easttown. W podobnym tonie wypowiadała się odtwórczyni głównej roli –  Kate Winslet.

Serial Mare z Easttown jest dostępny na HBO GO

REKLAMA