3. sezon "The Boys" sprawi, że fani oszaleją. Antony Starr obiecuje mnóstwo atrakcji w nowych odcinkach

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Twórcy "The Boys" uwielbiają zaskakiwać fanów – ale jak się okazuje, kryją jeszcze parę asów w rękawie. Antony Starr, czyli serialowy Homelander jest pewien, że widzowie "oszaleją".

"The Boys" odniosło prawdziwy sukces, stając się jedną z najchętniej oglądanych produkcji od Amazon Prime. Obecnie trwają prace nad 3. sezonem, a twórca Eric Kripke już obiecywał, że premierowy odcinek przebije wszystkie poprzednie. Antony Starr, czyli serialowy Homelander także podziela entuzjazm showrunnera.

The Boys: Antony Starr chwali 3. sezon serialu

W rozmowie z TVLine aktor opowiedział o swoich wrażeniach dotyczących 3. sezonu pokręconego serialu o superbohaterach. Wszystko wskazuje na to, że jest na co czekać.

– O mój Boże, [sezon 3] to jeden z najprzyjemniejszych sezonów telewizji, w jakie kiedykolwiek miałem szczęście być zaangażowany! Świetnie się bawiłem podczas 2. sezonu i pomyślałem, że robimy coś naprawdę fajnego, przenosząc wiele rzeczy z 1. sezonu na wyższy poziom, a to tak naprawdę rozszerzanie tego wszystkiego – zaczął.

the boys serial 3 sezon

"The Boys" (Fot. Amazon)

Aktor dodał, że zawsze ciekawi go, co nowego wymyślą scenarzyści i sam uważa ich pomysły za naprawdę szalone.

– To mój ulubiony sezon z wielu powodów, których nie mogę zdradzić. Zawsze jestem ciekawy, co wymyślą scenarzyści, co stworzą ci szaleni ludzie – i to wspaniałe uczucie kręcić 3. sezon i wciąż być zaskakiwanym oraz ekscytować się za każdym razem, gdy przewracasz stronę scenariusza. Mogę tylko powiedzieć, że naprawdę wierzę, że fani oszaleją, oglądając 3. sezon – powiedział Starr.

W 3. sezonie "The Boys" do obsady dołączył Jensen Ackles ("Supernatural"), który zagra postać Soldier Boya – pierwszego superbohatera w serialowej rzeczywistości. W roli nowej superbohaterki zobaczymy też Laurie Holden ("The Americans", "The Walking Dead"). Data premiery 3. sezonu "The Boys" jeszcze nie jest znana.

The Boys jest dostępne na Amazon Prime Video

REKLAMA