Gwiazda "Lokiego" na czele rankingu popularności. Sophia Di Martino pokonała nawet Toma Hiddlestona

"Loki" (Fot. Disney+)

Nie tylko "Loki" odniósł ogromny sukces. Sophia Di Martino, czyli serialowa Sylvie wspina się na wyżyny popularności, pokonując nawet Toma Hiddlestona!

"Loki" od Marvela i Disney+ pobił wszelkie rekordy popularności. Serial poruszył kwestie do tej pory znane tylko fanom komiksów, a także zaprezentował nową postać – Sylvie, czyli kobiecą wersję Lokiego. Sophia Di Martino po raz pierwszy pojawiła się w produkcji MCU i jak się okazuje, był to strzał w dziesiątkę.

Loki: Sophia Di Martino na czele listy popularności

Na portalu IMDb można znaleźć aktualną listę najpopularniejszych gwiazd, wybieranych na podstawie ocen czytelników. Sophia Di Martino znajduje się obecnie na 1. miejscu w rankingu. Co ciekawe, Tom Hiddleston, który gra główną rolę w "Lokim", widnieje na 4. miejscu. Aktorka wydaje się być zadowolona z dołączenia do MCU i jak podkreślała, cieszy się, że mogła być częścią przełomowego momentu, jakim było potwierdzenie orientacji seksualnej Lokiego.

loki sophia di martino popularność

"Loki" (Fot. Disney+)

Ze współpracy z Sophią Di Martino, zadowolona jest także reżyserka serialu, Kate Herron. W trakcie wywiadu dla Thrillist twórczyni zachwycała się umiejętnościami Di Martino.

– Sophia to wspaniała aktorka. Pracowałyśmy wcześniej razem, ale miło było spotkać się z nią na szalonym, gigantycznym planie i móc powiedzieć: "naprawdę to robimy". Ona ma niesamowitą wrażliwość we wszystkim, co robi, ale jest także zabawna, bystra i silna. Widziałam ją w tych wszystkich świetnych rolach na przestrzeni lat i pomyślałam, że chcę zobaczyć, jak czyta kwestie Sylvie oraz dowiedzieć się, co wniesie. Zrobiła to, a wszyscy mówili: "o mój Boże, ona jest rewelacyjna" – powiedziała Herron.

Czy ogromna popularność aktorki i jej postaci sprawi, że jeszcze zobaczymy ją w MCU? Tego nie wiadomo, jednak jest to możliwe. Szef Marvela podkreślał, że "Loki" ma mieć znaczący wpływ na całe uniwersum.

REKLAMA