Jakie seriale warto obejrzeć w najbliższym tygodniu? "Kruk", "Rojst '97", "Virgin River" i inne premiery

"Kruk" (Fot. CANAL+)

Ten tydzień w serialach będzie należeć do Netfliksa i Canal+. Wracają dwa polskie hity – "Rojst" i "Kruk". Inne atrakcyjne premiery to m.in. "Anne Boleyn" i 3. sezon "Virgin River".

Przed nami bardzo mocny serialowo tydzień na Canal+ – z 2. sezonem wraca "Kruk", a oprócz tego możecie spodziewać się polskich premier "Nienawidzę Suzie" i "Anne Boleyn". Na Netfliksie tymczasem pojawi się 2. sezon "Rojstu", a także nowe odcinki "Virgin River" i "Atypowego".

Nienawidzę Suzie (nowość Sky) – 5 lipca na Canal+ Seriale

"Nienawidzę Suzie" to nominowany do nagród BAFTA brytyjski serial z Billie Piper ("Doktor Who") w roli głównej. W 8-odcinkowej czarnej komedii zobaczymy, jak Suzie – popularna aktorka, a wcześniej gwiazdka pop – radzi sobie z potężnym kryzysem wywołanym wyciekiem nagich fotek z jej telefonu. Problemy osobiste, zawodowe, psychiczne – nic nie zostaje jej oszczędzone. Każde rozwiązanie powoduje kolejne kłopoty, a lista osób, na które można liczyć, wciąż się kurczy.

Rojst '97 – 7 lipca na Netfliksie

"Rojst"po wraca z 2. sezonem na Netfliksie. Akcja dzieje się latem 1997 roku. Las na Grontach staje się miejscem zbrodni. Detektywi Jass i Mika rozwiązują zagadkę śmierci chłopca, którego ciało odsłoniła powódź. Dziennikarze Zarzycki i Wanycz prowadzą własne śledztwo, odkrywając bolesne tajemnice z przeszłości. Co wyjdzie z tego splotu wątków, relacji i ludzkich dramatów? Czy prawda w końcu wypłynie na jaw? W głównych rolach wracają Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik, w obsadzie "Rojstu '97" są też m.in. Magdalena Różczka i Łukasz Simlat.

Anne Boleyn (nowość Channel 5) – 8 lipca na Canal+ Premium

"Anne Boleyn" to składający się z trzech odcinków miniserial o ostatnich miesiącach życia Anny Boleyn, małżonki króla Henryka VIII. Serial, który twórcy określili mianem thrillera psychologicznego, wzbudził wiele kontrowersji, ponieważ tytułową rolę zagrała czarnoskóra aktorka Jodie Turner-Smith ("Jett", "Ostatni okręt").

Plotkara (reboot) – 8 lipca w USA

"Plotkara" powraca w zupełnie nowej odsłonie. Poznamy w niej kolejną ekipę dzieciaków z prywatnej szkoły na Manhattanie, których śledzi czujne oko tytułowej Plotkary. Serial będzie utrzymany w duchu oryginału, ale też pokaże, jak zmieniła się rzeczywistość od czasów Blair i Sereny – nowi bohaterowie będą znacznie bardziej zróżnicowani, zmienią się również social media i sam Nowy Jork. Nie zmieni się tylko jedno – 10 lat temu nie dało się oglądać "Plotkary" legalnie w Polsce na bieżąco i wszystko wskazuje na to, że teraz też tak będzie.

Virgin River (sezon 3) – 9 lipca na Netfliksie

"Virgin River" wraca z 3. sezonem, w którym Netflix obiecuje takie atrakcje, jak pogrzeb, pożar, rozwód, huragan i nowy romans. Wypakowany zwrotami akcji sezon ma utrzymywać widzów od początku do końca na krawędzi fotela – oraz oczywiście przynieść odpowiedzi na liczne pytania, jakie mamy po finale 2. serii.

Atypowy (sezon 4) – 9 lipca na Netfliksie

"Atypowy" wraca z kolei z czwartym i zarazem ostatnim już sezonem. W finałowych odcinkach zobaczymy, jak każda z postaci staje przed wyzwaniem, którego się nie spodziewała, zaś Sam stawia sobie za cel coś, co wydaje się prawie niemożliwe.

Kruk. Czorny woron nie śpi – 9 lipca na Canal+ Premium i canalplus.com

Inspektor Adam Kruk powraca w 2. sezonie, zatytułowanym Kruk. Czorny woron nie śpi", w którym trafia w środek mafijnych porachunków na Podlasiu. Walkę z przestępcami musi prowadzić równocześnie z próbami leczenia swej poharatanej psychiki. Za sterami ponownie stanęli Maciej Pieprzyca jako reżyser i Jakub Korolczuk jako autor scenariusza. W tytułowej roli powraca Michał Żurawski, do którego dołączyli m.in. Magdalena Koleśnik i Leszek Lichota.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Resident Evil: Wieczny mrok (nowość) – premiera 8 lipca na Netfliksie, zwiastun tutaj

· Grown-ish (sezon 4) – premiera 8 lipca w USA

· Leverage: Redemption (nowość IMDb TV) – premiera 9 lipca w USA, zwiastun tutaj

· Beau Séjour (sezon 2) – premiera 11 lipca na Ale kino+, zwiastun tutaj

· Animal Kingdom (sezon 5) – premiera 11 lipca w USA

REKLAMA